A ja wolę moją mamę

Zdjęcia i foto: A ja wolę moją mamę Imprezy cykliczne sochaczew

31 maja 2016r. w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie odbył się konkurs muzyczny pt. ,,A ja wole moją mamę”, którego uczestnikami były dzieci z przedszkoli na terenie gminy Iłów. Podkreślić trzeba, że Konkurs ten odbywa się cyklicznie od wielu lat. Zawsze w okolicach Dnia Matki, gdyż jego założeniem jest, że śpiewane przez dzieci piosenki są poświęcone mamom. Organizatorem konkursu w tym roku była pani Otylia Skierska - nauczycielka wychowania przedszkolnego w w/w szkole. Do udziału w tej wokalnej rywalizacji zgłoszono po 3 uczniów z każdej placówki. Łącznie wystąpiło 15 osób. Dzieci losowały numerki, według których występowały.

Wszystkim występom towarzyszyły duże emocje, tym bardziej, że niektóre maluchy miały tu swój debiut. Było to dla nich bardzo trudne i stresujące wyzwanie. Zaznaczyć należy, że większą część uczestników stanowiły dziewczynki, choć byli także i chłopcy. Jurorzy z uwagą wsłuchiwali się w każdy występ. Oceniali nie tylko dźwięk, ale i emocje, jakie towarzyszyły dzieciom. Po ostatnim występie udali się na obrady, podczas których przyznali kolejno:

I MIEJSCE: MARYSIA GRZEGOREK

II MIEJSCE: ANDŻELIKA PRZANOWSKA, ZUZIA SIKORA, ADAM DURMA,

III MIEJSCE: KATARZYNA GAĆ, KACPER KORNACKI, BRAJAN KACZMAREK

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE - WOJTUŚ KŁOSEK

Wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy. Ponadto zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek z płytami muzycznymi dla dzieci, a za wyróżnienie specjalne – kubek. Organizatorzy zadbali również o drobne upominki, jak długopisy i notesy oraz smycze.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy