Adam Orliński dziękuje za głosy

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Adam Orliński dziękuje za głosy  Partie polityczne sochaczew

Adam Orliński w wyborach do Sejmu RP zdobył 8 826 głosy. Wynik bardzo dobry, dodatkowo pozycja Polskiego Stronnictwa Ludowego również jest stabilna. Kampania przyniosła ponad 8 procentowe poparcie dla PSL.


Kandydatem, który reprezentował nasze miasto oraz powiat  w wyborach do Sejmu RP był, między innymi Adam Orliński i otrzymał 8 826 głosy. Największe poparcie zdobył w powiecie sochaczewskim, bo aż 7 129 oddanych głosów. Jest to potwierdzeniem zaufania mieszkańców naszego powiatu dla pracy w rozwój i wsparcie w działaniach na rzecz całego Mazowsza, a w szczególności w przedsięwzięcia realizowane na ziemi sochaczewskiej.


- Bardzo gorąco dziękuję za ogromne zaufanie i niesamowite poparcie w wyborach do Sejmu RP. Dzięki ogromnemu poparciu otrzymałem 8 826 głosów i ambitnie walczyłem o mandat posła na Sejm. Z całego serca dziękuję wszystkim za mobilizację, dobre słowo, współpracę. Wynik poprawiłem dwukrotnie i pragnę wszystkim bardzo mocno podziękować. Zostaję w Sejmiku i jako Wiceprzewodniczący Sejmiku wspólnie z Państwem nadal będę działał na rzecz regionu. Dziękuję z całego serca - mówi Adam Orliński 3.4
Oceń
(5 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
0
spoko chłopie,pierwsze sliwki robaczywki (2019-10-15 18:19)
kacperskyykacperskyy
0
a teraz zasuwaj pan i sprzataj plakaty (2019-10-16 07:45)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy