Akcja prędkość – dziewięciu ukaranych kierowców

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Akcja prędkość – dziewięciu ukaranych kierowców Komunikaty sochaczew

Akcja prędkość dała rezultat w postaci poprawy bezpieczeństwa na lokalnych drogach. Dziewięciu kierowców zostało ukaranych mandatami karymi z przekroczenie prędkości. 


Prowadzone działania miały na celu zmniejszenie zagrożenia związanego z wypadkami, które są następstwem przekroczenia prędkości. Funkcjonariusze policji w ubiegły weekend skontrolowali czternastu kierowców. Dziewięciu zostało ukaranych mandatami z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości. 


Policja apeluje o ostrożność na drogach, gdyż rozwaga oraz zachowanie szczególnej uwagi oraz dostosowania prędkość do warunków jazdy oraz swoich umiejętności. 


Źródło KPP Sochaczew.

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

maqrtamaqrta
0
Aż czternastu?! Czy nie za bardzo się przepracowują. Jak nic podwyżka się należy. (2019-02-26 11:03)
jakubowejabluszkojakubowejabluszko
0
Witam, bardzo, ale serio bardzo szanuję Panie Policjantki i Panow Policjantów, uważam , że są niezbędni do zachowania ladu i porządku spolecznego ale ...., ale mam wątpliwości co do pewnych dzialań ktore nakazują szefowie policji tym ktorxy mają wykonywać te zadania. Mianowicie, to co opisane jest w powyższym artykule to jest banalnie proste, suszara, namierzenie i ewentualnie mandat lub jest OK. Akcje przeciw kierowcom to już jest norma dla Polskiej Policji ! w sumie to oczywiste, kirowca jadący pojazdem nie zatrzyma się w miejscu, nie schowa się za drzewo lub nie odbije w sekundę w bok by się schować ! Gorzej jest wylapać np. dilerow dopalaczy, drobnych złodziejaszkow nie mowie już o tych grubszych rybkach - to już trudne dlatego chyba szefostwo nakazuje robić z kierowcow przestępcow a ci prawdziwi są pod nieformalną ochroną bo trudniej ich zweryfikować i wylappać. Szkoda. Podonie jest np. z ubezpieczeniami chocby OC. Ubezpieczycielom prościej podnieść wszystkim ubezpieczenia niż np taki system wprowadzić by to np ci co slupy rozwalają, ;ub ludzi zabijają - imienie mieli wyższe ubezpieczenia. Latwiej wszystkim podnieść i problemow z bogatymi i nowobogackimi nie ma. Pozdrawiam (2019-02-27 09:32)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy