Akcja SMOG w Sochaczewie

/ 8 komentarzy
Zdjęcia i foto: Akcja SMOG w Sochaczewie Rozboje, napady, przemoc sochaczew

W czwartek (25.01) na terenie powiatu sochaczewskiego zorganizowano akcję SMOG. Przez kilka godzin policjanci z wydziału ruchu drogowego KPP kontrolowali stan techniczny pojazdów, a w szczególności emisję spalin.

- Skontrolowaliśmy w sumie 24 pojazdy. W trzech przypadkach byliśmy zmuszeni zatrzymać dowody rejestracyjne – mówi sierż. sztab. Agnieszka Dzik, rzecznik prasowy KPP w Sochaczewie.

Podobne działania organizowane były w ościennych powiatach. Dla przykładu, na terenie powiatu żyrardowskiego mundurowi nie zatrzymali ani jednego dowodu rejestracyjnego.

Policja zapowiada, że podobne akcje będą organizowane cyklicznie. tomi

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (8)

kacperskyykacperskyy
+4

czy komendant moze potwierdzic czy chocby jeden jelcz własność ZKM Sochaczew został skontrolowany czy jak zwykle wszystko zostało zrobione na sztuke i na statystyke?

na stacje PKP to wiecie gdzie podjechac zeby zarąbać komuś mandat ale jak robicie akcje smog to kazdy amnezji dostaje ze w miescie jezdza 25 letnie trupy ktore nie trzymaja zadnych norm.

pytam sie czy ktorys z panów zabrał choc jeden dowód autobusu ZKM?

kolejna farsa..

(2018-01-26 13:38)
WoleMerceWoleMerce
+1

Fajnie, fajnie. A jak tam mój rower który mi ukradli, znaleźliście :D ?? 

(2018-01-26 13:53)
ToTylkoJaToTylkoJa
0

Może przejada sie rano i popatrza jak niektóre kominy z domków kopca na czarno i siwo.

 

(2018-01-26 19:56)
piotrek-najfajnpiotrek-najfajn
+1

kacperskyy ma racje, trup za trupem z ZKM wyjezdza i nic, kopca czarnymi churami wielkosci Sochaczewa, ale najwazniejsze upierniczyc kogos, kto np na stacje wjedzie pod zakaz, ale oczywiscie policji bez kogutów wolno, w czwarteczek taka sytuacja byla rano, no chyba, ze sami sobie pozniej mandat wlepili, to wtedy szacun :-D

(2018-01-27 16:58)
NovJanNovJan
+1

Nie moga kontrolować autobusów miejskich bo miastu groził by paraliż komunikacji.

Policja zawsze idzie na łatwizne , lepiej wlepiać mandaty przy stacji zamiast przejść sie po domach przy stacji i sprawdzić czym ludzie pala w piecach , łatwiej im wlapiac mandady prywatnych autom zamist wziąść sie na autobusy ZKM bo to powoduje wiecej pracy.

oni zawsze idą po najniższej lini oporu.

(2018-01-27 21:01)
wespiwespi
0

W 37 tys. mieście, biorąc średnią krajową (choć może być gorzej) jest ponad 18 tys samochodów. Tymczasem policja skontolowała 24, i zatrzymała 3 sztuki dowodów rejestracyjnych i nazwano to szumnie "akcją smog". No super, jest tego 1 plus - że rośnie świadomość tematu ale na litość boską... Miasto robi co może by tych aut przybywało (dokładanie kolejnych parkingów, zatoczek, poszerzanie jezdni kosztem chodników) przykładając się gigantycznie do tego, jaki mam syf (choć akurat największy problem to dymy z kominów) więc może tutaj trzebaby realnie szukać przyczyn a nie w 24 skontrolowanych pojazdach. A jeśli już Policja ma coś z tematem robić to może niech zacznie wlepiać mandaty wszystkim tym, co grzeją silniki na postoju - to jest prawdziwa plaga...

(2018-01-29 18:26)
pawel-frydelpawel-frydel
0

Największym trucicielem w Sochaczewie (i w Polsce) są prywatne kotły na paliwo stałe. Niska emisja ze spalania śmieci lub najgorszych paliw to już tragedia. Nikt jakoś się nie zastanawia jakie koszty zdrowotne poniesie nasze społeczeństwo w przyszłości. Władze zdają się póki co przemilczać problem. Tymczasem szacuje się, że z powodu smogu w Polsce umiera na raka płuc ok 40000 osób rocznie. Daje to około 110 osób dziennie. Sam ten fakt powinien spowodować bicie na alarm. Niestety wciąż wielu woli zaoszczędzić 100, 200 zł na miesiąc a napalić śmieciami, mają dokładnie gdzieś zdrowie sąsiadów i swoje. Zaznaczam że pewnie byłoby ich stać na palenie np. gazem bo kilka samochodów przed domem stoi - a jakże. Taka to już mentalność, Kargula i Pawlaka.

(2018-02-13 20:43)
zenzen
0

(2018-02-22 20:36)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy