Akcja ZNICZ: siedmiu pijanych kierujących

/ 1 komentarzy

Podczas Akcji Znicz, która trwała na naszym terenie od 31.10 do 04.11.2012 policjanci odnotowali 8 kolizji. Na terenie powiatu nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Podczas działań, policjanci zatrzymali 7 nietrzeźwych kierowców w tym 2 nietrzeźwych rowerzystów. Zatrzymano 2 osoby kierujące w stanie po użyciu alkoholu. Nad Państwa bezpieczeństwem w tym szczególnym czasie czuwali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy odbyli 66 służb oraz policjanci Wydziału Prewencji i Wydziału Kryminalnego KPP Sochaczew, którzy odbyli 197 służb. 
 

1 listopada

39-letni mężczyzna kierował po drodze publicznej pojazdem marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad pół promila. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny z uwagi na brak aktualnych badań technicznych.

60-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował samochodem marki Mercedes Vito  znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2,5 promila. Okazało się, że zwolennik jazdy na podwójnym gazie miał orzeczony czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

 

2 listopada

W miejscowości Wójtówka na drodze krajowej K2, 36-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował samochodem ciężarowym marki Man z naczepa będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Mieszkaniec gminy Teresin kierował samochodem marki Daewoo Tico będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad promili, ponadto kierował pojazdem mechanicznym pomimo czynnego zakazu sadowego.

 

3 listopada

41-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował po drodze publicznej pojazdem marki Renault Kangoo posiadając czynny zakaz prowadzenia. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ulicy Trojanowskiej.

 

4 listopada

Na ulicy Warszawskiej podczas legitymowania mieszkańca miasta  ujawniono przy nim telefon komórkowy pochodzący z kradzieży. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

anica10anica10
0

Powinny być podane nazwiska publicznie może by się pijacy zastanowili....

 ochrona danych .... Tępić IDIOTÓW!!!!

(2012-11-05 12:33)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy