Akcja znicz w Sochaczewie

Traugutta

Na ścieżce rowerowej przy ulicy Traugutta dopuszczalne będzie parkowanie równoległe. Policjanci przypominają, że pojazd nie może być zaparkowany bezpośrednio przed i na przejściu dla pieszych.
Ponadto, przy bramie głównej będzie wyznaczone miejsce dla pojazdów przeznaczonych do przewozu osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych, jednak postój w tym miejscu jest zabroniony. Od ulicy Reymonta do ulicy Ziemowita obowiązuje parkowanie skośne.

Cmentarz Wypalenisko

Jak co roku będzie można parkować przy Trojanowskiej od ulicy Przylasek, a przy ulicy Wypalenisko dozwolone jest parkowanie prostopadłe po stronie cmentarza.
Ulica Przylasek od ulicy Trojanowskiej w kierunku ulicy Piaszczystej będzie ulicą jednokierunkową na której będzie można parkować po obydwu stronach drogi.
Wyjazd z ulicy Przylasek będzie możliwy ulicą Wypalenisko i ulicą Piaszczystą.

Policjanci proszą o bezpieczne poruszanie się w okolicach cmentarzy z uwagi na wzmożony ruch pojazdów i pieszych. W związku z prowadzoną Akcją Znicz na ulicach będzie pracować więcej policjantów, którzy będą bardzo dokładnie sprawdzać trzeźwość, prędkość z jaką się poruszamy. Sprawdzą, czy kierujący jak i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa i czy dzieci są przewożone w odpowiedni sposób. 

Juliopol

Droga przy cmentarzu w Juliopolu podczas świąt staje się drogą jednokierunkową.Akcja 'Znicz' będzie trwać od 31 października od godziny 8:00 do 4 listopada do 22:00.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy