Akcji znicz na terenie powiatu sochaczewskiego - podsumowanie

Zdjęcia i foto: Akcji znicz na terenie powiatu sochaczewskiego - podsumowanie   Komunikaty sochaczew

Od 31 października do 3 listopada 2019 roku na terenie powiatu sochaczewskiego policjanci prowadzili akcję Znicz. Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu czuwali funkcjonariusze wszystkich wydziałów sochaczewskiej komendy i podległych posterunków.

Nadszedł czas podsumowania Akcji Znicz, prowadzonej przez policjantów od 31 października do 3 listopada 2019 roku. Na terenie powiatu sochaczewskiego wyniki działań są podobne do zeszłorocznych czyli przebiegły spokojnie. Ogromna w tym zasługa mieszkańców naszego powiatu, którzy wzięli sobie do serca porady policjantów. 

Działania mundurowych miały przede wszystkim charakter pomocowy w bezpiecznym dotarciu do nekropolii i samego poruszania się przy nich. Reagowali w przypadku negatywnych zachowań na drogach oraz utrzymywali płynność ruchu. Policjanci szczególnym nadzorem objęli miejsca, gdzie nastąpiła zmiana w organizacji ruchu drogowego w okolicach cmentarzy. 

W czasie działań doszło do 8 niegroźnych kolizji, lecz na szczęście nie odnotowaliśmy żadnego wypadku drogowego. Ujawniono dwóch kierowców, którzy wsiedli za kółko znajdując się pod wpływem alkoholu. 


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy