Aktualny stan sytuacji epidemiologicznej w powiecie sochaczewskim

/ 10 komentarzy
Zdjęcia i foto: Aktualny stan sytuacji epidemiologicznej w powiecie sochaczewskim  Zdrowie sochaczew

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sochaczewie przedstawia aktualną sytuację dotyczącą powiatu sochaczewskiego. 


Na dzień 21 marca mamy 18 osób objętych kwarantanną oraz jedną poddaną hospitalizacji. 


Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sochaczewie z dnia 21.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu sochaczewskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.


Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 21.03.2020


liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 158


liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 18


liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 1


liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 0

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (10)

ViTo64ViTo64
+3
SANEPID Sochaczewski odsyła pacjentów z kwitkiem, których skierowali tam lekarze rodzinni z podejżeniem KORONOWIRUSA, nie kierując ich nawet na kwarantannę. Jak tak dalej będzie to czeka nas wariant włoski. (2020-03-21 22:21)
rererere
+2
Proponuję zrobić naszemu sanepidowi prowokację dziennikarską (2020-03-22 10:31)
szarmaszarma
+1
Teraz to już poleci , a co do sanepidu to zobaczcie kto jest dyr. sanepidu i wszystko jasne . Po co uprzykszać życie burmistrzom , lepiej udawać ,że nic się nie dzieje i pełny spokój. (2020-03-22 11:52)
robroyrobroy
0
założę się o krzynke pywa,że koronowirus zostanie zgładzony do początku maja,będzie powoli wyciszany,omijany w newsach a potem ogłoszą jego upadek,10 maja WYBORY ! W ostatnim tygodniu wielki pokaz ofiarności premiera,prezydenta , w tej morderczej walce z Wuhamem (2020-03-22 17:03)
robroyrobroy
0
.Jesteśmy uratowani !! (2020-03-22 17:25)
szarmaszarma
0
Ja namawiam wszyscy emeryci na msze , chwalcie Pana , a on was uzdrowi . Berety i mochery gromadnie na msze , (2020-03-22 23:46)
jakubowejabluszkojakubowejabluszko
0
Dzień dobry.

Tak na wstępie chciałem się podzielić pewną, nie plotka ale informacją.

Wczoraj rozmawiałem z kolegą mieszkającym na stałe w Niderlandy, tak dziś nazywa się dawna Holandia, wiecie co mówił „…u nas zwolnienia w firmach, sklepy pozamykane, żarcia nie ma, firmy się zamykają rzad i pracodawcy mają gdzieś ludzi…” . Nawet tacy jak on mający podwójne obywatelstwo i sami niderladczycy się boją co będzie. U nas fakt sporo propagandy sukcesu, ale co prawda to prawda spokojniej jest. Myślę, że opozycja, ta żelazna, betonowa, totalna , gdyby ich idol D.T, dziś rządził byłoby gorzej jak w Niderlandach, ale beton by ich chwalił bo przecież beton to beton niczego dobrego nie wniesie ale szczuć i mącić będą !

Ale dość polityki. Mam kilku znajomych wojskowych i zastanawia mnie dlaczego od dłuższego już czasu słychać, że społeczeństwu pomagają WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ a nie jak dawniej etatowe wojsko, czyżby słowa emerytowanego dziś wojskowego, ojca mojego kolegi ze szkoły były prorocze ? „..nie ma zasadniczej służby to nie ma komu pracować każdy zawodowy chce dowodzić nie pracować ! była zasadnicza to widać było wojsko przy powodziach i innych klęskach dziś tylko WOT!”

Mam jeszcze uwagę – propozycję – pytanie do „szarma” dot. jego wpisu o poniżeszj treści „Ja namawiam wszyscy emeryci na msze , chwalcie Pana , a on was uzdrowi . Berety i mochery gromadnie na msze , (2020-03-22 23:46)” – Jak rozumiem jesteś ateistą nienawidzącym katoli, gardzącym nimi, jeśli masz dzieci to nie chodzą na lekcje religii, nie mają chrztu, komunii itp. ty zaś masz ślub tylko cywilny, nie uczęszczasz do świątyni na msze ani ty ani twoja żona i twoje dzieci, ani twoi rodzice i teściowie oraz jak świat światem nigdy nie będziesz czynił w/w czynności i w obliczu śmierci też jak jeden znany generał nie poprosisz o księdza ?! jeśli tak jest i będzie to ok. drwij z chrześcijan i starych i młodych , jeśli choć jedną z w/w czynności realizujesz ty lub członek twojej rodziny to zamknij tą obłudną twarz hipokryty i przestań drwić bo wychodzisz na obłudnika i szczującą ludzi na siebie nawzajem kanalię ?! Był taki jeden co obiecywał wszystkim dorosłym Polkom i Polakom po ówczesnych 100 mln złotych, znasz kogoś kto dostał ? nie licząc tych z dawnego SB i kolesi!? Ja miałem już kilka lat i pamiętam te obiecanki i przecietni Polki i Polacy dostali 0,00. Przepraszam za moze ostry jęzor, ale wkurza mnie drienie i szydzenie z czyjegoś światopogladu na dodatek przez internet. Rządasz szacunku okaż go sam !!!

Milego tygodnia i zdrowego wszystkim życzę !!! (2020-03-23 12:39)
szarmaszarma
0
jakubowejabluszko - ty chyba wariat jesteś nie dosyć ,że prorok to do tego wariat .Logistykę to ty miałęś chyba w psychiatryku , bo piszesz bez ładu i składu . Jak nie umiesz odczytać myśli zawartej to lepiej się nie kompromituj. (2020-03-23 20:50)
Daniel5Daniel5
0
Pytanie czy te działania będą skuteczne. Poniżej opinia ze nie

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/koronawirus-lekarstwo-gorsze-od-choroby-opinia/pvegc65 (2020-03-23 23:22)
zabczynski227zabczynski227
0
Onet- info WOŚP przekazał na zakup sprzęty ochronnego , maseczki itp. 16 mln złotych . Okazuje się ,że warto wspomagać orkiestrę . (2020-03-24 12:07)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy