Aktywni pobiegali w Hiszpanii

Zdjęcia i foto: Aktywni pobiegali w Hiszpanii Biegi sochaczew

"AKTYWNI" Pobiegali w Hiszpanii.

Zawodnik naszego klubu - KM "AKTYWNI" Sochaczew -Adrian Kowalski wraz że swoimi przyjaciółmi z klubu LKS Olymp Błonie i Krejzi TIM Błonie : Dariusz Ciećwierz ,Anna Jarkowska , Jacek Trzcinski, Katarzyna Sęk, Grzegorz Wrześniewski z żona Beatą Wrzesniewska, wystartowali w 39.Zurich Marató de Barcelona.

W stolicy Katalonii spędzili 5 dni, przy okazji startu na dystansie 42,195 km, zwiedzili miasto, będąc w takich miejscach jak : stadion Camp Nou, zasiedli na trybunach podczas meczu Ligi Mistrzów, FC Barcelona PSG - Paris Saint-Germain.
Z bliska podziwiali Basílica de la Sagrada FamíliaKatedra św. Eulalii w Barcelonie, wzgórze Montjuic, Barcelona, Spain, czy spacerowali po barcelonskich plażach, Park Güell. I wiele innych ciekawych miejsc, zarejestrowanych na zdjęciach.

Bieg ukończyło 16347 osób, w tym 314 Polaków, bardzo dobrze widocznych na trasie maratonu, za sprawa patriotycznych koszulek.

Wyniki przedstawiają się następująco: (miejsce, imię, nazwisko, czas)

15940 Katarzyna Sęk - 5:29:40
Dla Kasi był to drugi start w maratonie, pierwszy debiut zagraniczny.

14656 Anna Jarkowska - 4:54:57
Dla Ani natomiast był to debiut na królewskim dystansie.

14654 Dariusz Ciećwierz - 04:54:57
W Barcelonie Darek ukończył swój 70 maraton.

6522 Jacek Trzcinski - 3:50:04

4493 Grzegorz Wrzesniewski - 3:37:23
Grzesiek na maratonie w Barcelonie poprawił swój rekord życiowy. PB

1389 Adrian Kowalski - 3:13:04
Dla Adriana był to 23 maraton , z poprawiona zyciowka o 14 sekund. PB

Jak relacjonuje Adrian, ... " na starcie nieprawdopodobna ilość osób, oczekiwane przejście przez linię startu to blisko 25 minut, warto było czekać, a później delektować się biegiem po mieście, po pięknym mieście jakim jest Barcelona. Godnym polecenia".

"Z pierwszym maratonem, maratonem zagranicznym, jest jak z pierwsza miloscia, prawdziwa miłością - zapamietujesz do końca życia".

<lengyel>

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy