Akustycznie i balladowo w Pubie 77

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Akustycznie i balladowo w Pubie 77 Koncerty i muzyka sochaczew

Tym razem 18 września o godz. 19.00 w pubie 77 wystąpi aktorka i balladzistka Elżbieta Dębska. Artystka pochodzi z Wrocławia, gdzie ukończyła średnia szkołę muzyczną oraz Wyższą Szkołę Teatralną. Następnie przeniosła się do Warszawy i pracowała jako aktorka i piosenkarka. Do tej pory zagrała w kilkunastu filmach fabularnych i spektaklach telewizyjnych, które reżyserowali m. in. J. J. Kolski, J. Kondratiuk, K. Zanussi.

Przede wszystkim jednak Ela śpiewa i gra na gitarze. Od wielu lat współpracuje z Maciejem Zembatym, z którym koncertuje i nagrywa płyty śpiewając piosenki Leonarda Cohena. Przygotowuje się również do nagrania albumu z własnymi utworami, aktualnie jej singiel znajduje się na alternatywnej liście przebojów Radia Kraków.

Od 2007 r. mieszka i występuje w różnych klubach muzycznych w Paryżu, gdzie nawiązała współpracę z wieloma wybitnymi muzykami, takimi jak: Khalil Chahine, Philippe Javelle, Eriq Tiitaming czy Mauro Serri.
Obecnie koncertuje we Francji, występując z własnym projektem oraz z zespołem Macieja Zembatego.

Jestem głęboko przekonany, że ta propozycja znakomicie wprowadzi nas w klimat jesieni i dostarczy nam wielu muzycznych wzruszeń. Koncert jest zorganizowany przez Stowarzyszenie „e-Sochaczew” oraz Pub 77.

Serdecznie zapraszamy!


Szymon Maciejewski 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy