Alfabetyczna Lista Zwycięzców: „Kocham Polskę… Niepodległa”

Zdjęcia i foto: Alfabetyczna Lista Zwycięzców: „Kocham Polskę… Niepodległa”  Sztuki plastyczne sochaczew

Alfabetyczna Lista Zwycięzców 
VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 
im. Władysława Ślewińskiego 
pod tytułem: „Kocham Polskę… Niepodległa” 
Pod Patronatem Narodowym
Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.
W Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918-2018

B
1. Bzdyk Maciej, lat 10, uczeń kl. IV, Szkoły Podstawowej nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Stare Bystre, nauczyciel: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat 

2. Bielecka Wiktoria, lat 13, uczennica kl. VII, Szkoły Podstawowej im. Gen.bryg. Franciszka Włada w Kamionie, nauczyciel: Elżbieta Gołdych, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat
3. Boruta-Sałacińska Monika, mieszkanka Sochaczewa, w kategorii: dorośli 
C
4. Chrzanowska Olga, lat 14, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat
D
5. Dalecka Martyna, lat 16, uczennica kl. I, II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, nauczyciel: Magdalena Ochmańska – Zrazek, w kategorii: szkoły średnie 
6. Derda Barbara, mieszkanka Sochaczewa, w kategorii: dorośli

7. Fryźlewicz Wiktoria, lat 11, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat

8. Figat Aleksander, lat 9, uczeń kl. III.,Szkoły Podstawowej w Wyczółkach im. Janusza Kusocińskiego, nauczyciel: Magdalena Dąbrowska, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat 
G
9. Głąb Alicja, lat 11, kl. V, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat
10. Grochowski Wojtek, lat 6 z mamą Grochowską Anetą, w kategorii: prace rodzinne
11. Gosik Michalina, lat 12, uczennica kl. VI,Szkoły Podstawowej nr 3 im.Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie, nauczyciel: Aldona Kłos – Gosik, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat
K
12. Kurnik Zofia, lat 7, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat 

L
13. Lebioda Nikola, lat 9, uczennica kl. III. Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie, nauczyciel: Anna Jalowska w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat 

M
14. Mikołajska Aleksandra, lat 11, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, instruktor : Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat 

15. Mitrowska Weronika, lat 14, uczennica kl. VII. Szkoły Podstawowej im. Gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie nauczyciel Beata Ciura,w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat

16. Musioł Zuzanna, lat 16, uczennica kl. I, VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach w kategorii: szkoły średnie
17. Matyja Michał, lat 6, uczeń Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat
18. Mrożek Katarzyna, mieszkanka Nowy Targ, w kategorii: dorośli
P
19. Paruszewska Natalia, uczennica kl. VI, Szkoły Podstawowej im. Gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie, nauczyciel Beata Ciura, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat

20. Palarczyk Julia, lat 10, uczennica kl. IV, Szkoły Podstawowej w Baranowie m. Świętego Jana Pawła II, nauczyciel: Małgorzata Rytel - Kunc, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat

21. Pindor Maja, lat 10, uczennica kl. IV,. Szkoły Podstawowej w Wyczółkach im. Janusza Kusocińskiego, nauczyciel: Magdalena Dąbrowska, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat
22. Pindor Mateusz, lat 9, uczeń kl. IV. Szkoły Podstawowej w Baranowie im. Świętego Jana Pawła II, nauczyciel: Małgorzata Rytel - Kunc, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat
23. Palenik Wiktoria, lat 12, uczennica kl. V,Szkoły Podstawowej Nr 1 Stowarzyszenia Szkół Katolickich Stare Bystre, nauczyciel Maria Mrożek, w kategorii szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat
24. Pakuła Emilia, lat 12, uczennica kl. V. Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Janusza Korczaka w Sochaczewie, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze 11-15 lat
25. Pauksztełło Maciej, mieszkaniec Chrusty Nowe, w kategorii: dorośli
26. Pęksa Dorota, mieszkanka Ostrowsko, w kategorii: dorośli
R
27. Rakowska Grażyna, mieszkanka Łódź, w kategorii: dorośli
S
28. Szarek Michał, lat 6, Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia sióstr. Serafitek p w. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat
29. Szymańczak Zuzanna, lat 9, uczennica kl. IV. Szkoły Podstawowej w Baranowie im. Świętego Jana Pawła II, nauczyciel: Małgorzata Rytel - Kunc, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat
30. Sykurski Zbigniew, mieszkaniec Sochaczewa, w kategorii: dorośli
31. Strójwąs Marek, mieszkaniec Pruszkowa, w kategorii: dorośli
Ś
32. Ścieszka Aleksandra, lat 16, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły średnie dzieci starsze 11-15 lat

T
33. Tkacz Wiktor, lat 10, uczeń kl. IV. Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Baranowie, nauczyciel: Małgorzata Rytel – Kunc, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat
W
34. Walczak Lena, lat 10, uczennica kl. V. ZSP Nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie, nauczyciel: Dorota Misiak, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze 6 -10 lat

35. Wasilewska Edyta, lat 16, uczennica kl. III. Gimnazjum Świętego Jana Pawła II w Iłowie, nauczyciel: Monika Kurowska, w kategorii: gimnazjum

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy