Alfabetyczna Lista Zwycięzców 2019 r.

 Alfabetyczna Lista Zwycięzców 2019 r. 

VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Władysława Ślewińskiego pt.” Kocham Polskę…Oblicze Polskiej Ziemi „

A

1.     Andrzejewska Amelia, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”

B

2. Bodzak Michalina oraz jej dziadek Sylwester Burchard, Szymanów

3. Bryczyńska Weronika, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”

C

4. Chlebowski Zdzisław , Sochaczew

5. Chmielewska Ewa, Sochaczew

D

6. Dalecka Martyna, Łowicz

7. Derda Barbara, Sochaczew

8. Derda Karolina, Sochaczew

 E

F

9. Fryźlewicz Wiktoria, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

10. Fudalewicz Piotr, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

G

11. Garbacz Jagna, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

12. Golec Julia, SP Nr 6 Sochaczew

13. Grzegorczyk Maja, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

H

I

J

14. Juskowiak Igor, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

K

15. Kalota Jakub, SP Młodzieszyn

16. Kostrzewa Maria, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

17. Kokott Tomasz, Zabrze

18. Koteras Aleksandra, SP Leszno

19. Kuczyńska Martyna, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”

20. Konarska Aleksandra SP Nr 3 Żyrardów

21. Kozłowska Sandra, Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie

L

22. Leciejewski Tymoteusz, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

Ł

M

23. Mikołajska Aleksandra, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

24. Matczak Anna, Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie

 H

N

O

25. Ochmańska Julia, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”

P

26. Palasik Zuzanna, SP w Iłowie

27. Paruszewska Natalia SP Młodzieszyn

28. Paszek Maksymilian, Ośrodek Kultury w Rydzynie Rydzyna

29. Piekarczyk Kinga, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

30. Pyra Elżbieta, Włocławek

R

31. Różnicka Aneta, Zgorzelec

S

32. Skiba Dawid, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

33. Sowa- Szostał Weronika, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

34. Sudnikowicz Bernadetta, Mirosławiec

35. Sprutta Kamil, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

36. Stachowiak Józefina, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

37. Strójwąs Marek, Pruszków

38. Stysiak Aleksandra, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”

39. Szabała Amelia, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

40. Szematowicz Natalia, ZSRCKU, LO Sochaczew

41. Szlaga Natalia, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

42. Sznycer Anna, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

T

U

W

43. Wawrzynowicz Agata, Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie

44. Wielgolaska Karolina, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK”

45. Wisławska Wiktoria, SP Nr 6 Żyrardów

46. Wójciak Zuzanna, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Z

47. Zarzycka Krystyna, Łódź

48. Ziarkowska Hanna, Zespól Szkół Plastycznych w Koszalinie 

 

 

 

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy