Amfiteatr – sylwester i Dni Sochaczewa w nowym miejscu

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Amfiteatr – sylwester i Dni Sochaczewa w nowym miejscu  Rekreacja sochaczew

Mieszkańcy Sochaczewa mogą cieszyć się z nowych inwestycji jakie szykują się na terenie miasta. Tymi, które już udaje się realizować oraz tymi, które dopiero wejdą w fazę wykonania. Najważniejszy dla sochaczewian jest amfiteatr. Od lat czekająca na odnowienie muszla koncertowa wreszcie doczeka się realizacji. 


Burmistrz zapowiada, że inwestycja ma szansę zakończyć się do sylwestra w 2020 roku. Do tej pory koszty wykonania przebudowy mieściły się kwocie prawie 16,7 mln zł. Obecnie do kolejnego już przetargu ogłaszanego przez urząd miasta zgłosiły się dwie firmy. Sochaczewski Sochbud, który zaproponował kwotę wykonania amfiteatru za 13 877 000 zł oraz Zabbud za 14 504 781. Ceny te obejmują wykonanie przebudowy amfiteatru wraz z montażem siedzisk.  


- Jeśli chodzi o zagospodarowanie całego dużego terenu wokół zamku, to stawiamy przysłowiową kropkę nad i. Jeśli radni powiedzą „tak”, możemy wyznaczyć datę podpisania umowy z wykonawcą, a wtedy przyszłoroczny sylwester spędzimy w amfiteatrze, a Święto Mieszkańców-Dni Sochaczewa 2021 roku odbędą się na podzamczu – mówi burmistrz miasta.

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

pierwsza_krewpierwsza_krew
0
Zapamiętajcie Państwo nazwy tych dwóch firm bo w takiej kwocie jak to zrobią to jedna z nich jeszcze dłuuuugo po oddaniu inwestycji będzie gościc na muszli.Albodostaniemy miejsce "okazjonalnie wykorzystywane do celów rozrywkowych" :D (2019-05-22 08:03)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy