Andrzej Ciołkowski naszym kandydatem do Sejmiku

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Andrzej Ciołkowski naszym kandydatem do Sejmiku Wybory samorządowe 2010 sochaczew

Z dużą przyjemnością i satysfakcją przedstawiamy Państwu kandydata do Sejmiku Województwa Mazowieckiego Andrzeja Ciołkowskiego. Użytkownikom portalu, ale nie tylko im, Andrzej znany jest przede wszystkim jako prezes wspaniałej organizacji pozarządowej Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej.

Andrzej Ciołkowski, kandydat PiS, numer 3 na liście.


Mieszka w gminie Iłów w powiecie sochaczewskim. Żonaty – żona Wiesia, dwie córki – Agnieszka, studentka psychologii i Natalka, licealistka oraz syn Tomek studiujący socjologię. Jest absolwentem SGGW-AR w Warszawie - pracę magisterską obronił na Wydziale Rolniczym w 1987 roku. Ukończył podyplomowe studia w zakresie strategii zarządzania w samorządach w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz. w Polskiej Akademii Nauk filialne studium Uniwersytetu w Camerino w zakresie wspólnotowego prawa rolnego i Wspólnej Polityki Rolnej. W 1994 zdał egzamin maklerski w zakresie obrotu towarowego na Giełdzie Towarowej w Poznaniu. W 2002 roku odbył roczne szkolenie z zakresu funkcjonowania administracji w Polsce i w Unii Europejskiej oraz finansowania polityki regionalnej i polityk sektorowych Wspólnoty Europejskiej połączone ze studyjnym wyjazdem do Francji.
Działalność społeczną podjął już jako student współtworząc w 1981 struktury NSZZRI Solidarność w powiecie sochaczewskim Przez dwie kadencje, w latach 1990-1998 był członkiem Rady Gminy w Iłowie. W latach 1999-2007 kierował Wydziałem Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Jako dyrektor wydziału oprócz zadań wynikających z regulaminowych obowiązków inicjował działania integrujące samorządy dorzecza Bzury - porozumienie 35 samorządów Mazowsza Zachodniego i opracowanie autorskiego Programu Bzura Plus. Kierował zespołem opracowującym, we współpracy z Instytutem Reformy i Integracji Rolnictwa ze Wspólnotą Europejską Jean Monneta, obywatelski projekt ustawy o strukturalno – ustrojowej reformie rolnictwa. Obecnie pracuje w Starostwie Powiatowym w Żyrardowie jako pełnomocnik ds. społeczeństwa informacyjnego
Był współtwórcą i od 10 lat pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej, organizacji, która prowadzi działania na rzecz dzieci i młodzieży, realizuje projekty przywracające tożsamość narodową i kulturową, współpracuje z organizacjami za granicą, buduje w swym lokalnym wymiarze społeczeństwo obywatelskie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

mi 29mi 29
0
nie znam ale gdyby nie problemy zdrowotne mojego bylego prof.Krupy<tylko jego widze na tym Sejmiku>oddam glos na przypadkowego kandydata. Panie prof. zycze zdrowia jak najdluzej a zrobil Pan wiele pozdrawiam (2010-10-21 10:22)
MASTERRMASTERR
0
Pan Ciołkowski to bardzo dobry kandydat :) Na pewno oddam na niego swój głos w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego :)
(2010-10-22 13:11)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy