Andrzej Duda w Sochaczewie - relacja FOTO

/ 4 komentarzy / 47 zdjęć
Zdjęcia i foto: Andrzej Duda w Sochaczewie - relacja FOTO Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew
+42

25 lutego Andrzej Duda odwiedził Sochaczew. W krótkim przemówieniu nawiązał do punktów swojego programu wyborczego.


Andrzej Duda został powitany w Sochaczewie zarówno przez posła Macieja Małeckiego, burmistrza Piotra Osieckiego wraz z wybranymi radnymi, przedstawicieli powiatu sochaczewskiego oraz wójtów gmin.

W swoim wystąpieniu nawiązał do realizacji punktów wyborczych z poprzedniego okresu przedwyborczego oraz przyszłych planów. 25 lutego prezydent podpisał ustawę o wypłacie 13 emerytury. Wizyta w Sochaczewie była jedną z pierwszych na trasie wyborczej.

Zapraszamy na relację FOTO. To jednak nie koniec relacji. Do materiału video zapraszamy w kolejnym artykule.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

robroyrobroy
+1
albo fotorelacja tendencyjna,albo Pan Prezydent nie zaszczycił uściskiem dłoni naszego Burmistrza ani Starościny-Pani Gonta,a na zdjęciu 9 w czerwonym sweterku kontrkandydat Holownia? (2020-02-26 06:26)
zabczynski227zabczynski227
+1
Tłoków nie było, trochę mocherów z wawrzyńca to standart. Widać wyrażnie jak Duda traci poparcie . (2020-02-26 08:16)
wkurzonywkurzony
0
"wraz z wybranymi radnymi" - znaczy, że reszta go olała, albo zachodziło uzasadnione podejrzenie, że będą zadawać niewygodne pytania, więc ich nie wpuszczono. Na twarzach "wybrańców", którzy dostąpili wątpliwego "zaszczytu", też jakoś szczęścia nadmiernego nie widać. Zupełnie co innego niż pięć lat temu. Drugiej kadencji nie będzie. I obym się nie pomylił bo to jedyna szansa na powstrzymanie PiS-u. (2020-02-26 09:20)
MieszkoPierwszyMieszkoPierwszy
0
Wśród kandydatów nie widzę żadnego, który mógłby zagrozić Panu Dudzie. Gdyby nie żarli się między sobą, wybrali jednego pożądnego kandydata, przedstawili konkretny program. Może wtedy ludzie nie głosowali by " z braku laku". Ze względu na brak poważnych kontrkandydatów, zagłosujemy na Dudę. Przeciwni Dudzie zagłosują na kogokolwiek, byle nie na niego. Reszta z braku rozsądnego wyboru, nie zagłosuje w ogóle. (2020-02-26 09:29)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy