Andrzej Gąsiorowski - podziękowania

Zdjęcia i foto: Andrzej Gąsiorowski - podziękowania Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Szanowni Państwo,

chcę podziękować Wam za każdy oddany na mnie głos w wyborach do Rady Miejskiej Sochaczewa. Było ich dużo, ale jednak daleko za mało, aby uzyskać mandat radnego. Doceniam to tym bardziej, że sprawy za którymi się opowiadam, i poglądy, które głoszę, nie sprowadzają się do obietnic zakupu nowych rzeczy, kładzenia asfaltu, czy układania chodników. Dlatego, jak zakładam, oddany na mnie głos, musiał być głosem przemyślanym, nie oddawanym tylko dlatego, że ktoś mnie zna.

Dziękuję też koleżankom i kolegom z KWW Bezpartyjni Samorządowcy, w szczególności Jerzemu Żelichowskiemu, który to wszystko powołał do życia oraz Markowi Gołkowskiemu, naszemu kandydatowi na burmistrza (a także wszystkim, którzy organizowali od strony techniczno-organizacyjnej włącznie z dobrym cateringiem). Zrobiliśmy dobrą robotę i pokazaliśmy, że w Sochaczewie cięgle istnieje opozycja.

W tym miejscu podziękowania należą się również koleżankom i kolegom z Koalicji Obywatelskiej. Mam nadzieję, że radni KWW Bezpartyjni Samorządowcy i Koalicji Obywatelskiej będą wpływać na rozsądniejsze zarządzanie naszym miastem i powiatem, bo tyle tylko możemy póki co zrobić.

W sposób szczególny chciałem podziękować mojemu synowi, Jerzemu Gąsiorowskiemu, który bardzo mi pomógł przy skromnej, robionej po godzinach kampanii.

Nowo wybranym radnym i nowo wybranemu burmistrzowi Piotrowi Osieckiemu gratuluję i życzę mądrych decyzji i głosowań!

Andrzej Gąsiorowski

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy