Andrzejkowa zabawa dla dzieci z Wujciem Wariatuńciem

Zdjęcia i foto: Andrzejkowa zabawa dla dzieci z Wujciem Wariatuńciem Imprezy cykliczne sochaczew

W sobotę 30 listopada o godz. 10.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbędzie się Andrzejkowa zabawa dla dzieci. „Andrzejki”, którą poprowadzi Piotr Milczarek czyli DJ Wujcio Wariatuńcio.

„Andrzejkowe figle znam, takie co frajdę przyniosą wam! Wróżby bardzo są magiczne i spełniają się marzenia liczne. Moc zabawy na Was czeka, więc pogodą się nie przejmuj i nie zwlekaj! Zapisz się na zabawę Andrzejkową do Sochaczewskiego Centrum Kultury już dziś!

Tegoroczne, pełne listopadowych figli-migli i muzycznych „pobrykanek” Andrzejki poprowadzi Piotr Milczarek, znany dzieciom wszystkim jako… DJ Wujcio Wariatuńcio. A rzec mogę, że ten Wujcio to przezabawny gość, bo potrafi chustą kolorową milusińskich zaczarować i niespodzianki podarować. A gdy zwariowane ciotki z butów ułożą ścieżkę dużą, to jesiennym nie oprzecie się kałużom!”

Bilety w kwocie 10 zł będzie można kupić na miejscu, tuż przed imprezą. Przy sprzedaży biletów SCK honoruje Sochaczewską Kartę Mieszkańca, gwarantującą 15% zniżki oraz zniżkę Dużej Rodziny.

Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury pod nr (46) 863-07-68.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy