Angelo Mike w Pełnej Qlturce

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Angelo Mike w Pełnej Qlturce Koncerty i muzyka sochaczew

Zawsze staramy się aby wszystko co wychodzi spod szyldu Honest Noises miało najwyższą jakość. Tym razem przygotowaliśmy dla Was prawdziwą bombę, gwiazdę największego formatu! Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że nasze zaproszenie przyjął legendarny już Angelo Mike!

 

Jarek Czechowski ukrywający się pod pseudonimem Angelo Mike od lat jest synonimem jakości muzycznej oraz zaangażowania w scenę klubową.

Mający na swoim koncie wiele tytułów najlepszego Dj'a w Polsce oraz inne wyróżnienia od lat dostarcza nam wielu wspaniałych wrażeń nie tylko jako Dj, ale również jako promotor. Był odpowiedzialny za sprowadzenie po raz pierwszy do Polski większości czołowych artystów światowej sceny klubowej oraz organizację wielu znanych eventów muzycznych.

Teraz jest skupiony głównie na tworzeniu własnej muzyki, która ostatnio jest wydawana pod labelem Sentence Records.

Od niedawna tworzy również własne audycje radiowe. "Connect with Angelo Mike" można co tydzień usłyszeć w formie podcastu, natomiast drugą audycję "Sentence Sessions" na antenie międzynarodowego Frisky Radio.

Jednak to nie koniec atrakcji tego wieczoru, bo zmieni się on w prawdziwe święto muzyki elektronicznej. Poza Angelo Mikie’iem wystąpią dla Was Maryo mający na swoim koncie bardzo bogate doświadczenie oraz występny u boku największych gwiazd, a także YanovskY czyli gość naszej ostatniej audycji, zwycięzca konkursu Łukasza Napory w którym nagrodą był występ wraz z nim na autorskim cyklu w warszawskim Temacie Rzeka.

Tego wieczoru, czyli 19 grudnia o 20.00, nasz, czyli pubu Pełna Qlturka, parkiet stanie się miejscem wyjątkowym, przepełnionym najlepszą muzyką.

TAX: 15/20PLN

Sprzedaż biletów odbywa się w formie przedsprzedaży. Aby zdobyć bilet należy wysłać e-mail na adres bilety@honestnoises.pl. Liczba biletów na bramce w dniu imprezy ograniczona.


Zapraszamy!

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy