Anita Włodarczyk na zakończeniu roku sportowego w Janowie

/ 19 zdjęć

Anita Włodarczyk – wicemistrzyni olimpijska w rzucie młotem wraz ze swoim trenerem Krzysztofem Kaliszewskim była gościem specjalnym podsumowania sezonu sportowego 2011/2012 Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Uhonorowanie najlepszych zawodników, ich opiekunów i szkół w klasyfikacji ogólnej odbyło się w środę, 7 listopada w nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Janowie. Spotkanie było także okazją do podsumowania minionego roku sportowego a także zainaugurowania nowego 2012/2013.

Najlepszym mistrzom powiatu sochaczewskiego w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych wręczono puchary. Wyróżnieni zostali także medaliści, ich trenerzy i opiekunowie XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Sochaczew/Płock 2012. Wyróżniono także najlepsze szkoły powiatu sochaczewskiego w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Najlepszym zawodnikom medale wręczali m.in. wicestarosta Janusz Ciura, członkowie Zarządu Powiatu Ryszard Ambroziak i Przemysław Gaik, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Aleksander Łopata, wójt gminy Młodzieszyn Joanna Szymańska, dyrektor Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Marcin Podsędek a także Mirosław Domińczak prezes PSZS w Sochaczewie i Zenon Grąbczewski. Puchary i wyróżnienia wręczała też Anita Włodarczyk i jej trener, którzy w rozmowie z Sylwestrem Rozdżestwieńskim opowiadali o swojej codziennej pracy, treningach, udziale na znaczących zawodach i rekordach. Anita bardzo chętnie rozdawała autografy i pozowała do wspólnych zdjęć.

Organizatorami spotkania było Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Urząd Gminy w Młodzieszynie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sochaczewie oraz Szkoła Podstawowa w Janowie.



Mistrzowie Powiatu Sochaczewskiego w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych
Koszykówka dziewcząt – ZSO w Sochaczewie
Koszykówka chłopców – ZS RCKU w Sochaczewie
Piłka ręczna dziewcząt – ZS RCKU Sochaczew
Piłka ręczna chłopców - ZS RCKU w Sochaczewie
Piłka siatkowa dziewcząt – ZS w Teresinie
Piłka siatkowa chłopców - ZS RCKU w Sochaczewie
Piłka nożna dziewcząt – ZS im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie
Piłka nożna chłopców - ZS im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie
Halowa piłka nożna dziewcząt - ZS RCKU w Sochaczewie
Halowa piłka nożna chłopców - ZS RCKU w Sochaczewie
Tenis stołowy dziewcząt – ZSO w Sochaczewie
Tenis stołowy chłopców – ZS CKP w Sochaczewie
LA dziewcząt - ZSO w Sochaczewie
LA chłopców – ZS R CKU w Sochaczewie

Wyróżnienia – Współzawodnictwo w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Szkoły Podstawowe:
6- miejsce SP w Iłowie
5- SP w Budkach Piaseckich
4- SP w Młodzieszynie
3- SP nr 4 w Sochaczewie
1- SP nr 3 w Sochaczewie
1- SP w Kozłowie Biskupim

Gimnazja:
6- Gimnazjum w Rybnie
5- Gimnazjum w Kozłowie Biskupim
4- Gimnazjum Powiatowe
3- Gimnazjum w Teresinie
2- Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie
1- Gimnazjum w Iłowie

Szkoły Ponadgimnazjalne:

6- miejsce LO Sióstr w Szymanowie
5- ZS w Teresinie
4- ZSCKP w Sochaczewie
3- ZS im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie
2- ZSO w Sochaczewie
1- ZSR CKU w Sochaczewie


Wyróżnienia dla nauczycieli i opiekunów

a) Szkoły Ponadgimnazjalne – Mistrzowie Międzypowiatu
- Piłka nożna dziewcząt ZS im. J. Iwaszkiewicza - Agnieszka Piątkiewicz
- Halowa piłka nożna dziewcząt ZSRCKU Sochaczew - Beata Przyłudzka
- Piłka ręczna chłopców ZSRCKU Sochaczew - Henryk Szczych
- Tenis stołowy dziewcząt ZSO Sochaczew - Artur Bednarski
- Tenis stołowy chłopców ZSCKP Sochaczew - Jakub Seklecki

b) Szkoły Gimnazjalne – XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Sochaczew
Indywidualne biegi przełajowe Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie - Roman Janiszek VII m
Indywidualne zawody w LA chłopców Gimnazjum Nr 2 Sochaczew - Roman Janiszek VII m
Piłka ręczna chłopców Gimnazjum w Iłowie - Piotr Piotrowski IX m
Piłka ręczna dziewcząt Gimnazjum Nr 1 Sochaczew - Jolanta Mróz X m

Szkoły Podstawowe -XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Sochaczew
Mini Piłka nożna chłopców SP w Kozłowie Biskupim - Urszula Mergner V m
Indywidualne Biegi Przełajowe chłopców SP w Kozłowie Biskupim - Rafał Muras VII m
Indywidualnych Biegów Przełajowych dziewcząt SP Nr 3 w Sochaczewie - Dariusz Górski VIII m
Tenis stołowy chłopców SP Budki Piaseckie - Radosław Jurzyk VII m
Sztafetowe biegi przełajowe SP w Młodzieszynie - Leszek Borkowski XI m

Wyróżnienia medalem MIMS za wychowanie medalistów poprzednich igrzysk.
Małgorzata Starosta - SP w Brzozowie (biegi)
Ryszard Niedźwiedzki - Gimnazjum w Szymanowie (rzuty)
Arkadiusz Sobieraj - Gimnazjum Nr 1 w Sochaczewie (biegi)

Medaliści XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Aleksandra Paruszewska
Aleksandra Wojtczak
Aleksandra Panek - opiekun, Radosław Jurzyk SP w Budkach Piaseckich Tenis stołowy - dz. I m
Dagmara Cybulska - trener, Bogusław Cierech SP Nr 3 Sochaczew 800m dz kl. VI - II m
Konrad Kaczmarek - opiekun, Roman Janiszek Gimnazjum Nr 2 Sochaczew 300m chł – I m
Anna Nowakowska
Patrycja Dragan
Julia Leszczyńska -trener, Piotr Piotrowski Gimnazjum w Iłowie Tenis Stołowy dz. III m
Szymon Lusztak - trener Zenon Grąbczewski Gimnazjum Powiatowe Biegi Przełajowe 1500m chł. III m

Wyróżnienia dla Współorganizatorów Zawodów Powiatowych i Między Powiatowych rejonu Sochaczew:
- podziękowania współorganizatorom imprez sportowych – Marcin Podsędek – Dyrektor Wydziału Promocji Kultury Sportu i Turystyki
- Dyrekcja ZS RCKU w Sochaczewie
- Dyrekcja ZS w Teresinie
- Dyrekcja ZS im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie
- Dyrekcja LO Sióstr Niepokalanek w Szymanowie
- Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Kamionie
- Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Paprotni
- Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Teresinie
- Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Wyczółkach
- Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Budkach Piaseckich
- Dyrekcja Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kątach
- Dyrekcja Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie
- Dyrekcja Gimnazjum w Kozłowie Biskupim
-Dyrekcja Gimnazjum Nr 1 w Sochaczewie
- Dyrekcja Gimnazjum w Lasocinie
-Dyrekcja Gimnazjum w Rybnie
- Dyrekcja Gimnazjum w Iłowie
- Dyrekcja Gimnazjum w Młodzieszynie
- Dyrekcja Gimnazjum w Teresinie
- MOSiR w Sochaczewie Mieczysław Głuchowski
- Dyrektor GOSiR Iłów Robert Orzeszek


Wyróżnienia, dyplomy za pomoc w organizowaniu XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Sochaczew - Płock 2012.
Dariusz Makulec - Gimnazjum w Lasocinie
Piotr Piotrowski - Gimnazjum w Iłowie
Mariusz Pakuła - SP w Iłowie
Piotr Maciągowski - SP Nr 4 w Sochaczewie
Jacek Wiśniewski - SP w Paprotni
Andrzej Andryszczyk - GOSiR w Teresinie
Radosław Jurzyk - SP Budki Piaseckie
Radosław Ulicki - Gimnazjum w Rybnie
Urszula Mergner - Gimnazjum w Kozłowie Biskupim
Sylwester Rozdżestwieński - Radio Fama
Sabina Walczak - Gimnazjum w Teresinie
Leszek Borkowski - Gimnazjum w Młodzieszynie
Bogdan Ksyna - SP w Kamionie
Leszek Żakowski - SP w Kamionie
Dariusz Miłkowski - Dyrektor ZSRCKU
Ewa Ryfa - Dyrektor SP w Iłowie
Monika Pietrzyk-Połubińska - Fundator Nagród
Tomasz Ambroziak - Służba Medyczna
Bogdan Szałapski - sędzia piłkarski
Alicja Jachimczyk - Dyrektor SP w Teresinie
Joanna Kornacka - Dyrektor Gimnazjum w Teresinie
Marek Kujawa - dyrektor SP w Kamionie
Dariusz Kosiński - dyrektor Gimnazjum w Młodzieszynie
Mirosława Winnicka - Dyrektor SP w Janowie
Małgorzata Malczewska - Dyrektor SP w Młodzieszynie
Damian Tymorek - Ośrodek Szkoleniowo-Hotelowy 'Leśne Zacisze'
Pracownicy Szkoły Podstawowej w Kamionie

Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Wyszogrodzie
Ochotnicza Straż Pożarna w Kamionie
ZOZ Szpitala Powiatowego w Sochaczewie
Powiatowy Zarząd Dróg w Sochaczewie
MOSiR Sochaczew
GOSiR w Teresinie
Teresiński Ośrodek Kultury
Mirosław Domińczak - Dyr. Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Młodzieszynie
Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Sochaczewie
Wójt Gminy Teresin Marek Olechowski
Wójt Gminy Młodzieszyn Joanna Szymańska
Starosta Sochaczewski - Tadeusz Koryś

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy