Apel Bezpartyjnych Samorządowców oraz KO do burmistrza miasta

Zdjęcia i foto: Apel Bezpartyjnych Samorządowców oraz KO do burmistrza miasta Radni i rady samorządowe sochaczew

Radni Klubu Bezpartyjni Samorządowcy i Radni Klubu Koalicji Obywatelskiej zwracają się apelem do Burmistrza miasta Sochaczew Piotra Osieckiego. Wystosowali oni pismo w którym proszą o podjęcie działań, które pomogłyby wszystkim przedsiębiorcom, którzy płacą podatki na rzecz miasta Sochaczew.Treść przesłanego pisma:


W związku z zaistniałą  sytuacją spowodowaną obawami zarażenia koronawirusem, właściciele lokalnych firm zostali zmuszeni do zaprzestania prowadzenia działalności lub w znacznym stopniu jej ograniczenia. 

Wskutek utraconych dochodów nie są w stanie pokrywać zobowiązań płatniczych nakładanych na ich firmy. 

W związku z tym dbając o miejsca pracy w tych firmach zwracamy się z prośbą do burmistrza aby za okres kiedy trwa walka z koronawirusem nie pobierano podatków za lokale w których prowadzona jest działalność gospodarcza na rzecz mieszkańców Sochaczewa. 

Pragniemy przypomnieć, że na naszym terenie od wielu lat działa Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych który to zrzesza dużą ilość drobnych rzemieślników działających dla naszych mieszkańców. 

Naszą prośbę do burmistrza popiera też prezes Cechu Rzemiosł Różnych w Sochaczewie.


Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszego wniosku oraz z góry dziękujemy za każda pomoc na rzecz naszych rodzimych firm i naszych rzemieślników.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy