Aplikacja mobilna Sochaczewa

Zdjęcia i foto: Aplikacja mobilna Sochaczewa Wystawy, projekty sochaczew

Aplikacja mobilna Sochaczewa.


Przy okazji święta mieszkańców Sochaczewa mogliśmy być świadkami zaprezentowania nowej ciekawostki technologicznej miasta.  Jest to aplikacja mobilna Footsteps dostępna na smartfonach. Działa w systemie iOS oraz Android. Zawiera ona pięć tras turystycznych i można ja dostosować do własnych zainteresowań.

Twórcą tego pomysłu jest Piotr Sędzik z firmy Footsteps. Aplikacja pokazuje nam punkty na mapie, ich lokalizację, szacowany czas trwania dotarcia do miejsca a także środki lokomocji jakimi możemy się poruszać do wyznaczonego punktu. Pierwszym krokiem do korzystania z przewodnika jest jej zainstalowanie, wybranie odpowiedniego miasta a następnie określenie interesujących nas rzeczy.

Możemy wybierać spośród takich zakładek jak : smakosz, turysta, sportowiec, głowa rodziny. Możemy wybierać aktualnie pięć tras Sochaczewa pod tytułami: rowerowo – kajakowy szlak Jagiełły, rodzinny wypad do Sochaczewa, spacer po Sochaczewie, Trakt Pamięci Bohaterów Bitwy nad Bzurą 1939. Są to początkowe szlaki i mogą one ulec rozszerzeniu w późniejszym okresie.

Ważną informacją jest, iż do aplikacji będą trafiać aktualne wydarzenia jakie będą organizowane na naszym terenie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy