Areszt za usiłowanie zabójstwa

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Areszt za usiłowanie zabójstwa Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Nawet dożywotnia kara pozbawienia wolności grozi 24-letniemu obywatelowi Ukrainy, który w trakcie imprezy kilkukrotnie ugodził nożem 35-latka. Decyzją sądu mężczyzna dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

 

W nocy z soboty na niedzielę na jednym z sochaczewskich osiedli kilka osób zorganizowała sobie grilla. W trakcie imprezy zakrapianej alkoholem doszło do nieporozumienia między dwoma obywatelami Ukrainy. W pewnym momencie 24-latek wyjął nóż i zadał nim kilka ciosów w klatkę piersiową i brzuch mężczyźnie tej samej narodowości. Do rannego 35-latka wezwano karetkę pogotowia, którą natychmiast został przewieziony do szpitala. Policjanci szybko pojawili się na miejscu i zatrzymali nietrzeźwego nożownika. Badanie na zwartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 1,5 promila.

W poniedziałek z policyjnego aresztu mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. Wczoraj sochaczewski sąd zastosował wobec 24-latka środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego aresztu. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
0

Oddać ukraińskiemu wymiarowi sprawiedliwości - dlaczego banderowiec ma siedzieć w polskim więzieniu za nasze pieniądze?!?!

(2017-09-13 19:43)
metasekwojametasekwoja
0

Pewnie nasz przestępca to nasz. Można go nawet pokochac. Ale ukraiński? No zupełnie co innego.

(2017-09-22 07:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy