Aresztowany za zdemolowanie wynajętego mieszkania i agresję wobec policjantów

Zdjęcia i foto: Aresztowany za zdemolowanie wynajętego mieszkania i agresję wobec policjantów Rozboje, napady, przemoc sochaczew

W środę 12 października sochaczewscy policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie 26-letniego obywatela Ukrainy, który zdemolował wynajmowane mieszkanie na ulicy Fabrycznej i był agresywny wobec funkcjonariuszy.

 

Do interwencji policjantów doszło w wyniku zgłoszenia, iż w jednym z mieszkań na ul. Fabrycznej w Sochaczewie od dłuższego czasu słychać dziwne hałasy, przede wszystkim dźwięk tłuczonego szkła. Na miejscu funkcjonariusze zastali pijanego 26-letniego obywatela Ukrainy, który demolował wynajęte przez siebie mieszkanie. Młody mężczyzna powybijał szyby w drzwiach, zniszczył meble. Ponieważ nie reagował na polecenia policjantów i był wobec nich agresywny, funkcjonariusze obezwładnili go i osadzili w areszcie.

W piątek 14 października mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia w obecności tłumacza języka ukraińskiego. Za ww. czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy