ARYTMIA

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto:  ARYTMIA Film, fotografia sochaczew
+2

W sobotę 15 grudnia o godz.17.00 Sochaczewski Klub Filmowy zaprasza na premierę współczesnego komediodramatu prod.rosyjskiej pt.: ARYTMIA z 2017 roku. Reżyserem tego interesującego filmu jest Borys Chlebnikow,utalentowany twórca średniego pokolenia,nagradzany wielokrotnie  w swoim kraju jak i zagranicą.

Oleg (Aleksandr Jadsenko) pracuje w pogotowiu.Jest oddanym lekarzem z widoczną intuicją medyczną,dla którego najważniejszy jest pacjent.Jego niestandardowe metody leczenia i ratowania pacjentów wywołują wiele skarg i uwag u przełożonych.W pogotowiu obowiązują coraz bardziej absurdalne przepisy  utrudniające skuteczną interwencję.

W życiu osobistym Olega też nie jest różowo.Jest alkoholikiem, żona Katia (Irina Gorbaczeba) ma powoli dość,proponuje smsem rozwód. Przed głównym bohaterem wyrasta ściana,tylko czy przebije on ją głową...

ARYTMIA  to obraz w którym, nie ma właściwie fałszywej nuty.To "prosty" ,szczery i uczciwy film.Nie ma tu niepotrzebnych uogólnień ani metaforyki na siłę.To piękna i wzruszająca metafora życia w Rosji a otwarte zakończenie historii głównych bohaterów  daje pewną nadzieję.

Film trwa 116 min. Wstęp wolny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy