Atrakcje w GOKu na Dzień Kobiet

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: Atrakcje w GOKu na Dzień Kobiet Imprezy cykliczne sochaczew
+4

8 marca sala GOKu wypełniła się po brzegi. Z zaproszenia na uroczystość skorzystało bowiem ok. 120 osób, oczywiście ze znaczącą przewagą kobiet, dla których przygotowano okolicznościowy program artystyczny. Kilkuosobowe stoliki z poczęstunkiem, zapalone świece, ciepła kawa i herbata oraz grono znajomych - w taki sposób można było spędzić w GOKu ten wieczór.

Jako pierwszy na scenie pojawił się zespół wokalny ,,Teraz My”, którego występem nikt nie mógł być rozczarowany. W swoim repertuarze dziewczęta mają bowiem bardzo zróżnicowane utwory muzyczne, pośród których każdy znalazł coś dla siebie.

Wyczekiwany był występ Joanny Rolewskiej & Szymona Kowalczyka, którzy stanowią popularny duet muzyczny znany z ciekawych i ambitnych występów nie tylko w tutejszej gminie. Gościem była także Anna Domagała - dietetyk, która mówiła na temat zdrowego odżywiania i pracy nad swoją sylwetką. W międzyczasie można było wziąć udział w loterii fantowej, w której do wygrania była biżuteria, maskotki, różne gadżety, akcesoria, przybory kosmetyczne, kosmetyki i wiele innych. Zgromadzone pieniądze zostaną przekazane na potrzeby zespołu „Teraz My”. Na sali znajdowało się także stoisko z kosmetykami marki Oriflame, które należało do Alicji Wargockiej. Można tam było nie tylko poddać się kosmetycznym zabiegom, ale też zasięgnąć porad wizażystki. Gośćmi wieczoru byli też przedstawiciele grupy motocyklowej AIOŁA GM, którzy od momentu uruchomienia swojej działalności bardzo angażują się w różne uroczystości.

Życzeń tego wieczoru nie zabrakło, ponieważ już na samym początku wójt gminy Roman Kujawa składał je wszystkim paniom i przekazał na ich ręce kwiaty. Do tych życzeń dołączyła się grupa motocyklowa, której przedstawiciele także wręczali paniom kwiaty. Nie mogło obejść się bez konkursów, które rozbawiły całą publiczność. Było: kręcenie hula-hop, skakanie na skakance i zabawa „Jaka to melodia?”. Zwycięzcy i uczestnicy otrzymali nagrody i upominki. 

Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury wyraża swoją wdzięczność sponsorom: Tęczowy Ogród – Przemysław Wasilewski; Salon fryzjersko-kosmetyczny Beauty Room – Magdalena Dębińska; Salon fryzjersko-kosmetyczny – Beata Błaszczyk; Firma AGROLBUD – Joanna i Janusz Stodulscy; Centrum Modelowania Sylwetki FIT STUDIO – Marzena Zawadzka; Anna Domagała – dietetyk; Kierownik Środowiskowej Hali Sportowej – Robert Orzeszek; Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Iłowie; Grupa Motocyklowa AIOŁA GM; Mariusz Szymaniak – nagłośnienie i oświetlenie; Alicja Wargocka – Oriflame. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy