AVE,CEZAR !

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto:   AVE,CEZAR ! Film, fotografia sochaczew
+3

17 września, w sobotę o godz. 17.00 Sochaczewski Klub Filmowy zaprasza na pokaz najnowszej (2016)  komedii pt.: AVE,CEZAR! w gwiazdorskiej obsadzie i  w reżyserii czterokrotnych zdobywców Oscara - braci Joela i Ethana Coen. 


Początek lat 50. XX wieku. Eddie jest szefem produkcji,jednej z czołowych wytwórni Hollywood. Jest także człowiekiem do zadań specjalnych - wyciąga swoje gwiazdy z tarapatów,tuszuje skandale,łata dziury w napiętych budżetach filmów.Ogólnie rzecz biorąc jest już zmęczony tym ciągłym użeraniem się ze swoim "cyrkiem".Chętnie zmieniłby pracę na coś spokojniejszego i lepiej płatnego,ale nie ma czasu zastanowić się nad ofertami.

Oto czołowa gwiazda studia,oświadcza,że - będąc panną zaszła w ciążę.Jednocześnie z planu filmowego superprodukcji o Chrystusie zniknął główny gwiazdor.Trzeba jeszcze przenieść z plany westernu kowboja i umieścić go w melodramacie.Doprawdy, nie wiadomo w co Eddie ma najpierw włożyć ręce...


AVE,CEZAR! to stylowa,zabawna komedia,świadomie pełna absurdu,groteski i parodii opowiadająca o złotej erze Hollywood. Jednocześnie oddająca specyficzny hołd czasom które bezpowrotnie minęły.


Znakomicie zagrana przez "starych,znajomych"braci Coen m.in.:Joshowi Brolinowi ,Scarlett Johansson,Frances McDormand czy George Clooneyowi, który pod wieloma względami przypomina gwiazdorów z tamtych lat.A poza tym potrafi zgrywać idiotę.To szczególnie trudne,kiedy jest się dobrym aktorem i ma się tego świadomość.Tymczasem Clooney nie ma żadnych zahamowań. I jeszcze przy tym wszystkim pozostać gwiazdą. Nie każdy to potrafi.


Zapraszamy serdecznie.

Film trwa 101 min. Wstęp wolny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy