Awans zawodników Siódemki

Zdjęcia i foto: Awans zawodników Siódemki Judo sochaczew

W dniu 23 kwietnia w Warszawie podczas odbywających się eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostw Polski juniorek młodszych i juniorów młodszych),  bardzo dobrze powalczyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Siódemka” Judo Sochaczew. Przeszli kwalifikacje i awansowali do finałów najważniejszego krajowego turnieju dla juniorów młodszych i juniorek młodszych.

III-miejsce w kategorii wagowej 63kg zajęła  Andżelika Giersz . Wygrała cztery walki i jedną przegrała.

III-miejsce w kategorii wagowej 55kg zajął Szymon Górka.

Od roku 2000 zawodnicy sochaczewskiej „ Siódemki” nieprzerwanie reprezentują Sochaczew na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży,  w tej kategorii wiekowej. Podopieczni trenera Janusza Piechny, łącznie  zdobyli 17 medali : 5 medali złotych, 3srebrne i 9 brązowych oraz  6-piątych miejsc i 3 siódme .

Finały  OOM odbędą się w Elblągu w dniach 12-15 maja 2016r.