Azorek - będzie zlikwidowany już w czerwcu - APEL wolontariuszy

Zdjęcia i foto: Azorek - będzie zlikwidowany już w czerwcu - APEL wolontariuszy  Interwencje i pomoc sochaczew

Ratusz szuka miejsca, które mogłoby zająć się zwierzakami z Azorka, które z dniem 30 czerwca zostanie zlikwidowane. 


Do 15 maja mieli czas oferenci, którzy byliby zainteresowani opieką nad zwierzakami, jakie zostały jeszcze w schronisku w Kożuszkach Parcel. Jak informował ratusz przetarg dotyczył - Jednorazowego przejęcia, transportu i objęcia opieką, do czasu adopcji lub zgonu, zwierząt, które przebywają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Azorek” w Kożuszkach Parcel w Gminie Sochaczew. 15 maja na stronie UM Sochaczew nie pojawił się komunikat o oferentach, którzy byliby chętni na opiekę nad psiakami. Jedynym kryterium jakie oczekiwane było przez urząd była cena usługi. Ratusz dopuszcza prowadzenie usługi przez obiekty zlokalizowane nie dalej niż 70 km od miasta. 


Wolontariusze z Azorka cały czas szukają domów dla przebywających tam zwierzaków. Jak informują na swojej stornie FB - Na dzień 14.05.2020 jeszcze 26 psów czeka na domy. Zostały nam niecałe 2 miesiące.

(...)Azorek przestanie istnieć, a one zostaną wywiezione do obcego, nieznanego im miejsca, gdzie będzie im bardzo trudno się odnaleźć . Tego nie da się już odwołać. 


Dlatego my wolontariusze apelujemy o domy dla tych psiaków, choć są po różnych przejściach, każdy z nich jest wyjątkowy i kochany i każdy z nich zasługuje na godne życie u boku człowieka... Wszystkie są zaszczepione, wykastrowane/ wysterylizowane i zachipowane. Szczegółowe opisy psiaków staramy się na bieżąco wstawiać w postach na stronę . KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI NA PRIV LUB POD NR 505110564 LUB 737636273. Obowiązuje procedura adopcyjna (wizyta przedadopcyjna + umowa) . BARDZO PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE GDZIE SIĘ DA!


Dołączamy do apelu i mamy nadzieję, że te ostatnie tygodnie będą tylko dobrymi wiadomościami i zwierzaki znajdą domy.  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy