Badania uczniów do szkół średnich bez możliwości wykonania w Sochaczewie

Zdjęcia i foto: Badania uczniów do szkół średnich bez możliwości wykonania w Sochaczewie Edukacja sochaczew

Kandydaci do szkół średnich maj anie lada problem. Sochaczewskie przychodnie nie podjęły się wykonania badań w naszym mieście. 


Kandydaci do szkół ponadpodstawowych muszą dostarczyć do szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe zaświadczenia lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu. Informacja ta dotyczy wszystkich kandydatów do techników oraz szkół branżowych. Zaświadczenia takie nie są dostępne bezpłatnie w Sochaczewie. Uczeń, który dostanie się do wybranej szkoły musi przedstawić zaświadczenie od lekarza medycyny pracy. Może to zrobić prywatnie bądź bezpłatnie w niżej podanych podmiotach.


Kandydaci do techników oraz szkół branżowych mogą takie zaświadczenia uzyskać w Przychodni Lekarskiej "Eskulap" w Żyrardowie oraz Płocku, Warszawie czy Radomiu. Jednostka, która wyda bezpłatne zaświadczenie w Płocku to Mazowiecki Wojewódzki Oddział Ośrodek Medycyny Pracy, który mieści się w Płocku przy ulicy Kolegialnej 17 oraz jego oddziałach w Warszawie (Al. Wojska Polskiego 25) a także Radomiu (ul. Rodziny Winczewskich 5). Kandydatów można rejestrować osobiście bądź telefonicznie. 


Kandydaci po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się do szkoły ponadpodstawowej powinni pobrać z danej szkoły skierowanie upoważniające do wykonania badań. 
 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy