Bal Karnawałowy

/ 47 zdjęć
Zdjęcia i foto: Bal Karnawałowy Imprezy cykliczne sochaczew
+42

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie SP w Wymysłowie niewątpliwie  zasłużyli na rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w piątek-22 lutego.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.  Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami zachęcała do szampańskiej zabawy  uczniów klas 0-VI.

Od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach szkolnych można było spotkać wróżki, królewny, czarownice, policjantów, Zorro, ślimaka i wiele innych postaci.

Zabawa rozpoczęła się od prezentacji iluzjonistycznych.  Uczniowie z zaciekawieniem obserwowali wykonywane sztuczki, asystowali oraz aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.  Dzieci bawiły się wybornie z rodzicami i nauczycielami. Po balu uczniowie udali się na słodki poczęstunek. Mamy zadbały i dopilnowały , aby każde dziecko było zadowolone.

 

Dziękujemy Rodzicom  za zaangażowanie , przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy