Bal karnawałowy dla dzieci w gminie Rybno z masą atrakcji

Zdjęcia i foto: Bal karnawałowy dla dzieci w gminie Rybno z masą atrakcji  Rekreacja sochaczew

Już 19 lutego każdy mały mieszkaniec gminy Rybno może wziąć udział w wyjątkowym balu jaki odbędzie w Gminnej Bibliotece Publicznej. Do zabawy zaprasza również wójt gminy Damian Jaworski.


19 lutego w godzinach 12.00 - 15.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci. Każdy maluch z przebraniem ma szansę na wygraną w konkursie na najlepszy strój balu. 


- Szykujemy dla wszystkich dzieci wyjątkowy bal karnawałowy. Są ferie, dlatego chcemy jak najbardziej urozmaicać ten czas naszym najmłodszym mieszkańcom. W środę 19 lutego zapraszamy do udziału w zabawie karnawałowej dla dzieci. Ja jako wójt wraz z Gminną Biblioteką Publiczną zapraszam serdecznie każdego malucha, ponieważ przygotowaliśmy wiele atrakcji. Do zabawy oczywiście mogą włączyć się opiekunowie. Wśród atrakcji będą zabawy, tańce, animacje i oczywiście konkurs na najbardziej wyjątkowy strój karnawałowy. Organizatorem tego wydarzenia jest właśnie nasza biblioteka. Dziękuję bardzo za przygotowywanie coraz to nowych atrakcji dla naszych mieszkańców, za poświęcony czas i zaangażowanie w projekty - zachęca wójt Damian Jaworski.
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy