Bal Rugbysty coraz bliżej

Zdjęcia i foto: Bal Rugbysty coraz bliżej Rugby sochaczew

W sobotę, 10 lutego, w Sochaczewie odbędzie się Bal Rugbysty organizowany już po raz drugi przez RC Orkan Sochaczew. Jest to doskonały moment do spotkania się całej społeczności - nie tylko rugbowej - ponieważ na bal zostało zaproszonych wiele różnych osób.

Miejscem uroczystości będzie Hotel Chopin Business & Spa, którego szefowie kuchni przygotują wyśmienite posiłki. Na początku spotkania wszystkim gościom zostanie wyświetlona prezentacja drużyny Orkana, z której dowiemy się co jest celem klubu na ten rok.

Kolejnym - już charakterystycznym momentem dla takich spotkań - będzie licytacja różnych przedmiotów, m.in. koszulki meczowej, ale także bilety do teatru czy zestawy kosmetyków. Cały dochód zostanie przekazany dla sochaczewskiej młodzieży.

Tego wyjątkowego wieczoru gościom będzie przygrywał zespół Diament z Sochaczewa. Bilety można jeszcze kupić w recepcji hotelu Chopin w cenie 160zł od osoby. Cena zawiera wyżywienie (3 posiłki ciepłe) oraz alkohol.

Znajdźmy wszyscy czas tego dnia i spotkajmy się na najlepszej imprezie tego roku! Wszelkie pytania dot. Balu Rugbysty można zadawać drogą mailową rcorkan@gmail.pl.

O imprezie można również przeczytać TUTAJ


 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy