Bal w gminie Rybno – dzieci z radością witały św. Mikołaja

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Bal w gminie Rybno – dzieci z radością witały św. Mikołaja Spotkania, jubileusze sochaczew
+2

Zabawa mikołajkowa w gminie Rybno to wieczór pełen zabawy, świątecznego klimatu oraz moc prezentów. Każdy uczestnik z radością witał św. Mikołaja i z niecierpliwością oczekiwał na upominek. 


7 grudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbył się Bal Mikołajkowy dla najmłodszych. Na uczestników czekało wiele atrakcji, animacje dla dzieci, słodki poczęstunek w tym wata cukrowa, która cieszyła się ogromnym powodzeniem, ale największą atrakcją okazała się wizyta św. Mikołaja. Odwiedził dzieci wręczając upominki, a radości i uśmiechów było bez końca. 


- Po raz pierwszy postanowiliśmy postawić na zupełnie nową atrakcję. Była nią fotobudka, z której każdy miał okazję skorzystać i zrobić sobie pamiątkową mikołajkową fotkę. Podczas balu mikołajkowego zaprosiliśmy także do udziału w kiermaszu bożonarodzeniowym, a można było nabyć upominki czy też różnorodne ozdoby świąteczne.


Bardzo się cieszę, że taki bal mógł się odbyć, że wspólnymi siłami zorganizowaliśmy świąteczne wydarzenie dla najmłodszych dzieci z terenu naszej gminy. Było bardzo wielu gości. Chciałbym serdecznie podziękować pani Joannie Rolewskiej za organizację całego wydarzenia oraz Oli Kacprzak, a także wszystkim pracownikom, którzy wspierali to przedsięwzięcie. Słowa podziękowań kieruję również do sponsorów z terenu naszej gminy oraz gmin sąsiednich, którzy wsparli organizację balu. 


Myślę, że organizacja takiego balu to przybliżenie tego wyjątkowego czasu świątecznego. Dzieci oraz rodzice byli bardzo zadowoleni, już pojawiały się pytania o następne wydarzenia. Gorąco zachęcam do śledzenia stron gminy oraz Gminnej Biblioteki, ponieważ będą pojawiać się tam informacje o przyszłych imprezach. Przyszły rok jest zapełniony wieloma ciekawymi wydarzeniami. Ja, jako wójt również wsparłem również organizację balu mikołajkowego, witałem gości. Mam nadzieję, że każdy był czuł się wyjątkowo, a całość balu odbyła się w świątecznym klimacie – mówił wójt Damian Jaworski.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy