Bal w gminie Rybno – pierwsza edycja i wielki sukces

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Bal w gminie Rybno – pierwsza edycja i wielki sukces  Rekreacja sochaczew

25 stycznia w świetlicy wiejskich w Wężykach odbyło się spotkanie noworoczne. Mieszkańcy bawili się wraz z muzyką oraz zdobywali wiedzę związaną z pierwszą pomocą. Organizatorem spotkania był wójt gminy Rybno Damian Jaworski oraz Kołami Gospodyń Wiejskich. 


W ostatnią sobotę stycznia odbyło się spotkanie noworoczne mieszkańców gminy Rybno, które organizował wójt Damian Jaworski wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich.


- Program spotkania przewidywał pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, rozmowy integracyjne, prezentację powstających gminnych Kół Gospodyń Wiejskich, poczęstunek, występ zespołu muzycznego Agenci, a także dla każdego chętnego możliwość tańca. Wstęp oczywiście był wolny. 


Bardzo się cieszę, że mogliśmy takie spotkanie noworoczne dla mieszkańców naszej gminy zorganizować, że mogliśmy się spotkać, integrować. Była żywa wymiana poglądów, wiele rozmów o problemach, oczekiwaniach mieszkańców, ale również planach na ten nowy rok. Przy okazji mieliśmy możliwość spróbowania potraw, ciast, które przygotowały Koła Gospodyń Wiejskich. 


Tutaj chciałbym bardzo serdecznie podziękować „Babeczkom z Rybna”, które przygotowały ogrom przysmaków, chleb ze smalcem, ogórki, ciasta, przekąski. Krótko mówiąc spisały się na medal. Chciałbym także podziękować radnym, którzy również angażowali się przygotowanie i poczęstunku, i przygotowania. Słowa podziękowania kierują również do pracowników GOPS oraz urzędników, którzy także pomagali w organizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia.


Mieszkańcom dziękuję za tak liczne przybycie na to spotkanie. Mam nadzieję, na kolejne takie wydarzenia. Pierwsze spotkanie noworoczne okazało się wielkim sukcesem – mówi wójt Damian Jaworski. 


Mieszkańcy bawili się od godziny 18.00 do 22.00. Spotkanie było bardzo udane i z pewnością będą kontynuacje tego typu wydarzeń w gminie Rybno. 


Foto: "Babeczki z Rybna"

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy