Będąc po służbie zatrzymał nietrzeźwą kierującą

Zdjęcia i foto: Będąc po służbie zatrzymał nietrzeźwą kierującą Narkotyki, alkohol sochaczew

Policjant Wydziału Ruchu Drogowego sochaczewskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał kobietę, która pod wpływem alkoholu prowadziła auto. 49-letnia mieszkanka Sochaczewa trafiła do policyjnego aresztu. Odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj w nocy policjant ruchu drogowego w czasie wolnym od służby, jechał ulicą Gawłowską w Sochaczewie, gdy zauważył jadący na niego samochód osobowy. Aby uniknąć czołowego zderzenia, funkcjonariusz musiał zjechać na pobocze. Ponieważ tor jazdy auta wskazywał, że kierowca golfa może znajdować się pod wpływem alkoholu, policjant pojechał za nim, jednocześnie informując o swoich podejrzeniach oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

 

Gdy pojazd wystarczająco zwolnił, policjant podbiegł do auta, którym kierowała kobieta i zabrał jej kluczyki. W rozmowie z nim przyznała się do spożywania alkoholu. Po chwili na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali kobietę i osadzili ją w policyjnym areszcie. Okazało się, że 49-latka ma prawo jazdy od lipca 2013 roku. Konieczne było również pobranie krwi, ponieważ kobieta nie chciała poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz odpowie za jazdę pojazdem pod wpływem alkoholu.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy