Będzie zakaz parkowania przy muzeum i kościele

Zdjęcia i foto: Będzie zakaz parkowania przy muzeum i kościele  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

W najbliższy weekend, w związku z obchodami 100-lecia odzyskania Niepodległości, będzie czasowo zmieniona organizacja ruchu na niektórych ulicach. 


Już od rannych godzin w sobotę 10 listopada rozpoczynają się wydarzenia związane ze Świętem Niepodległości. W związku z tym na kilku ulicach będzie zmieniony ruch oraz nie będzie możliwe zaparkowanie samochodu, kierowcy proszeni są o szczególną ostrożność przy poruszaniu się po mieście w nadchodzących dniach. Obszar ten będzie dotyczył głównie ulicy Staszica przy Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej, hufca ZHP przy R.Kaczorowskiego, muzeum oraz kościoła św. Wawrzyńca.  


Jak będzie wyglądać organizacja ruchu 


W dniu 10 listopada ulice przy placu Kościuszki zostaną wyłączone z ruchu od godzin wieczornych po pokazie laserowym planowanym na godzinę 20.00.  Od godziny 22.00 kierowcy nie powinni parkować swoich samochodów w szczególności przed kościołem św. Wawrzyńca oraz placu przed Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą. Odcinek ulicy Toruńskiej a także Farnej pomiędzy Warszawską a Wyszyńskiego także nie będzie dostępny do zaparkowania auta.   


11 listopada na placu Kościuszki, o godzinie 11.11 odbędzie się bieg niepodległościowy. W związku z trasą przebiegającą ulicami Staszica, Traugutta, 15 Sierpnia, Mazowiecką, Wojska Polskiego, ruch na tych drogach będzie utrudniony około 40 minut od wystartowania zawodników. 


Również 11 listopada, pomiędzy godzinami 13.00-15.00 zostanie zamknięty ruch na odcinku od ulicy Farnej przy SP nr 4 do Toruńskiej przy komendzie straży pożarnej. 


Komunikacja publiczna pomiędzy 13.00 a 15.00, będzie przejeżdżać ulicą Pokoju oraz Żeromskiego.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy