Benefis Jolanty Kawczyńskiej – piękny wieczór podziękowań

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Benefis Jolanty Kawczyńskiej – piękny wieczór podziękowań  Koncerty i muzyka sochaczew

Piątkowy wieczór w Sochaczewskim Centrum Kultury wypełnił się po brzegi publicznością. Sala pełna osób, które w wyjątkowy sposób chciały podziękować za wiele lat pracy Jolancie Kawczyńskiej. 


Muzyka, która towarzyszy artystce na co dzień jest inspiracją dla wielu mieszkańców naszego miasta. Tych starszych oraz tych młodszych. Współpraca Jolanty z wieloma instytucjami kultury naszego miasta zaowocowała przepięknym wieczorem w którym dominowało jedno słowo. Dziękujemy. 


Pełna skromności ale i siły artystka z uśmiechem wysłuchała wielu ciepłych słów przyjaciół. Każdy chciał choć w kilku zdaniach podziękować za czas oraz talent jakim Jolanta dzieli się z innymi. 


Wyjątkowy 8 marca stał się szczególnie ważny dla Jolanty Kawczyńskiej. Benefis to nie tylko magiczny występ artystki ale i podziękowania od tych, którym dane było pracować z tak wyjątkową osobą. Sala wypełniła się przyjaciółmi, fanami talentu, współpracownikami. 40 lat pracy na artystycznej scenie Sochaczewa to wkład jaki otrzymaliśmy od Jolanty Kaczyńskiej w nasze życie kulturalne. Dzięki niej powstało wiele instytucji, takich jak Chodaczek, praca w MOK oraz SCK, która nadal owocuje odkrywaniem młodych talentów. Artystka znajduje czas na pracę w Warsztatach Terapii Zajęciowej czy Towarzystwo Śpiewacze Ziemi Sochaczewskiej. 


Cała redakcja e-Sochaczew.pl dołącza się do podziękowań za tak bogaty dorobek pracy artystycznej. Za czas poświęcony na wspólne projekty oraz śpiew, który przynosi tyle radości. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy