Zaloguj się do konta

Betlejemskie Światło Pokoju w ratuszu okazją do podziękowań i życzeń

Redakcja
2019-12-20
Życzenia, podziękowania, kondolencje
Harcerze z sochaczewskiego Hufca podczas sesji rady miejskiej przekazali na ręce burmistrza miasta Betlejemskie Światło Pokoju. Spotkanie było okazją do przekazania życzeń nowo wybranej pani komendant Annie Wasilewskiej oraz podziękowań dla byłego już komendanta Krzysztofa Wasilewskiego. Czas ten pełen był wzruszeń. 


Płomień Betlejemskiego Światła Pokoju zagościł w ratuszu. Podczas sesji radny miejskiej przekazały go harcerki z sochaczewskiego Hufca. 


- Budowaliśmy ten Hufiec przez 30 lat i myślę, że udało się zbudować społeczność dobrego, silnego, jednego z większych na Mazowszu. Myślę, że przez całe 30 lat mogę powiedzieć, że rozwinęliśmy się dzięki ludziom którzy nas otaczali i którzy nam pomagali. To, że Hufiec jest w takiej dobrej kondycji, że rozwinęliśmy się to między innymi przez to, że widzieliśmy się, że była wzajemna współpraca i za to chciałem bardzo serdecznie podziękować. Funkcję komendanta przejęła druhna podharcmistrz Anna Wasilewska. Jestem przekonany, że po tylu latach tą funkcję przekazałem osobie, która jest przygotowana i będzie godnie prowadzić Hufiec dalej - mówił Krzysztof Wasilewski 


- Dotychczasowy komendant poprzeczkę ustawił bardzo wysoko, ale mam świetny sprawdzony zespół i myślę, że sobie poradzimy.Z tego miejsca dziękuję za to, że harcerze mogą być obecni w życiu tego miasta. Dla mnie osobiście to zaszczyt pełnić funkcję komendanta Hufca - dziękowała Anna Wasilewska.


Nowy czas dla harcerzy niech będzie wyzwaniem, które każde przedsięwzięcie zakończy sukcesem.  Opinie (2)

NovJan

Dzień dobry czy zbieżność nazwisk między ustępującym a wstępującym jest przypadkowa? [2019-12-22 07:50]

mefisto

Nie,to firma rodzinna. [2019-12-22 19:26]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc