Bezpartyjni Samorządowcy - Gratulacje i podziękowania

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Bezpartyjni Samorządowcy - Gratulacje i podziękowania  Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Gratulacje i podziękowania od Bezpartyjnych Samorządowców Sochaczewa

Dzień 21 października, pogodny i sprzyjający dobrej frekwencji,  definitywnie zakończył samorządowe zmagania wyborcze w Sochaczewie. Wszystkie rozstrzygnięcia zapadły w pierwszej turze wyborów. Czas na gratulacje, a zwłaszcza podziękowania, które Bezpartyjni Samorządowcy w pierwszej kolejności składają wszystkim Wyborcom z Sochaczewa, którzy liczniej niż dotychczas wzięli udział w wyborach lokalnych. Serdeczne podziękowania kierujemy do Wyborców, którzy zaufali  i głosowali na kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy. Dzięki Państwa poparciu otrzymali oni startując do rady miasta w 4 okręgach  - 3683 głosy, a do rady powiatu - 2724 głosów w okręgu Nr 3, obejmującym Miasto Sochaczew. Bezpartyjni Samorządowcy okazali się atrakcyjną alternatywą w Sochaczewie i niewiele zabrakło, aby zmienił się układ sił w samorządzie. Wówczas Rada Miejska mogłaby wpływać na poczynania burmistrza, zwłaszcza w kwestii dalszego zadłużania miasta.

W imieniu KWW Bezpartyjni Samorządowcy  Sochaczew przekazuję gratulacje dla wszystkich wybranych radnych miejskich i powiatowych. Niech dane im będzie jak najlepiej służyć mieszkańcom, którzy okazali zaufanie i oddali na nich swoje głosy poparcia. Gratuluję zwycięskim ugrupowaniom, które przez najbliższe pięć  lat będą decydować o kierunku rozwoju Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego.

Gratuluję Panu Piotrowi Osieckiemu skutecznego finiszu  w końcówce swojej drugiej kadencji  i zwycięstwa w I turze wyborów burmistrzowskich. Osiągnięty  wynik w postaci 7,7 tys. głosów nie pozostawia wątpliwości, że mieszkańcy uwierzyli w jego deklaracje wyborcze, szeroko rozpowszechniane przez lokalne media. Życzę, aby sprostał rozbudzonym medialnie oczekiwaniom mieszkańców miasta. Krótka kampania wyborcza nie dawała nowym kandydatom na burmistrza Sochaczewa możliwości szerokiego zaprezentowania się wyborcom. Odczuwamy jednak dużą satysfakcję, że mimo nierównych sił organizacyjnych i dostępnych środków, w tym finansowych, nasz kandydat - Marek Gołkowski osiągnął bardzo dobry wynik, uzyskujac prawie 4900 głosów. Jemu też gratuluję i dziękuję za wielką pracę włożoną w kampanię wyborczą. Gratulacje kieruję również do Łukasza Dąbrowskiego, przedstawiciela młodego pokolenia, którego odwaga i zdobyte w tej kampanii burmistrzowskiej doświadczenie, to jego kapitał na przyszłość.

Gratuluję bardzo dobrych wyników i dziękuję moim Koleżankom i Kolegom z KWW Bezpartyjni Samorządowcy za ich zaangażowanie w kampanię wyborczą. Komitet utworzyli doświadczeni członkowie Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, byli członkowie historycznego Komitetu Obywatelskiego ”Solidarność”, członkowie kilku organizacji pozarządowych i osoby niezależne. Dziękuję wszystkim Państwu, którzy uczestniczyli w tych wyborach jako kandydaci na radnych, którzy pracowali w sztabie wyborczym i w komisjach wyborczych. Wszyscy oni biorąc udział w kampanii wyborczej włożyli wiele wysiłku, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Nie wygraliśmy tych wyborów, ale mamy powody do zadowolenia, poprawiając wyniki wyborcze sprzed czterech lat.

Dziękuję niezależnym mediom, które rzetelnie relacjonowały przebieg kampanii wyborczej. Szczególne podziękowania kieruję do portalu e-sochaczew.pl oraz gazety „e-Sochaczew.pl extra”, które w kampanii wyborczej stanęły na straży zasad fair play i wspierały na swoich łamach wszystkie miejskie komitety wyborcze.


Z samorządowym pozdrowieniem,

Jerzy Żelichowski, szef sztabu wyborczego

KWW Bezpartyjni Samorządowcy Sochaczew

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

przemyslaw-tomaszewskiprzemyslaw-tomaszewski
0
W młodych i bezpartyjnych sila, czas zakonczyc panowanie tych partyjniakow (2018-10-28 05:58)
przemyslaw-tomaszewskiprzemyslaw-tomaszewski
0
W młodych i bezpartyjnych sila, czas zakonczyc panowanie tych partyjniakow (2018-10-28 05:58)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy