„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Zdjęcia i foto: „Bezpiecznie na wsi mamy –  upadkom zapobiegamy”  Edukacja sochaczew

VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy –  upadkom zapobiegamy” w powiecie sochaczewskim

 

 

W dniu 4 czerwca 2018 roku w Urzędzie Gminy Sochaczew miała miejsce uroczystość wręczenia nagród  i wernisaż prac plastycznych zgłoszonych do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych „Bezpiecznie na wsi mamy –  upadkom zapobiegamy” organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Rozstrzygnięcie VIII edycji konkursu  KRUS oraz wręczenie nagród laureatom etapu gminnego i powiatowego odbyło się w z udziałem przedstawicieli władz powiatowych i gminnych oraz pracowników KRUS w Sochaczewie. Na uroczystość zostali zaproszeni m.in. uczniowie naszej Szkoły Podstawowej w Mokasie: Kamila Lisowska (kl. 5) i Iwo Tereszkiewicz (kl. 0), którzy odebrali nagrody i dyplomy za zajęcie odpowiednio III (druga grupa wiekowa: klasy IV-VII szkoły podstawowej) i II miejsca (pierwsza grupa wiekowa: klasy 0–III szkoły podstawowej) w etapie gminnym konkursu. Po wernisażu zwycięskich prac i słodkim poczęstunku Wójt Gminy Sochaczew zaprosił laureatów i organizatorów imprezy do pamiątkowego zdjęcia przed Urzędem Gminy Sochaczew. Dzieci obiecały, że będą dbać o swoje bezpieczeństwo podczas zabaw na wsi i że za rok także wezmą udział w konkursie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa w Mokasie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy