Zaloguj się do konta

Bieg Łosia

Klub Maratończyka Aktywni
2013-04-08
Biegi

** Bieg Łosia **
06.04.2013r., Dziekanów Leśny [Kampinowski Park Narodowy] 

** TŁO IMPREZY **
Zawody biegowe rozgrywane na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego skierowane do miłośników sportu i rekreacji, pasjonatów biegania w terenie. Impreza odbywa się w pięknej scenerii lasów a trasa poprowadzona jest szlakami turystycznymi rejonu. 

** ZAWODY **
Dystans: 17,4km [śnieg, kałuże, kocie łby]
,,Na pierwszym odcinku do cmentarza Palmiry (8,8km) trasa biegnie wąska ścieżką w śniegu. Po bokach noga się zdecydowanie bardziej zapada. Generalnie śnieg jest mokry, ale jeszcze dzisiaj pod spodem był zmrożony. W sumie biegło się fajnie, ale nie za szybko... Później w okolicach Pociechy, już na zielonym szlaku, pojawiły się niewygodne koleiny i tu odcinkami są w nich kałuże... Ostatnie 3km trasy znowu mniej przetarte, ale pod świeżym śniegiem twardo. Biegnąc w ostatnich dniach kilkakrotnie po trasie za każdym razem miałem mokre buty i skarpety. Raczej na trasie nie wieje – biegniemy cały czas przez las...,, - wg. organizatorów. 

Na trasie można było dostrzec aromatyczne ślady łosi/dzików :]

Każdy kto ukończył bieg otrzymał pamiątkowy medal, najlepszych nagrodzono pucharami, podano uczestnikom pyszny makaron z sosem wraz z ciepłą herbatą, a na koniec rozlosowano nagrody [talony na zakupy, pulsometry i odzież sportową wśród, której największym zainteresowaniem cieszyła się bielizna a dokładniej tzw. ,,stringi,,].

** WYNIKI ** 
62. Damian Smus 1godz 36min 52s 213. 
213. Katarzyna Bulicz 2:23:47s 

*zaprzyjaźnieni z KMA: 
59. Paweł Matysiak 1.36.33s [Żyrardów] 
168. Mateusz Szymański 1:56:34s - [KS Zatorze Boryszew/Sochaczew] 
*bieg ukończyło 217-zawodników. 

 

Damian Smus

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc