Bieg Papieski 2017

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Bieg Papieski 2017 Sporty walki sochaczew

Jedną z klubowych tradycji Dragona jest udział w Biegu Papieskim – wydarzeniu organizowanym w ramach obchodów rocznicy wyboru papieża Jana Pawła II.

W niedzielę 22 października odbyła się już trzynasta edycja tego biegu, z rekordową frekwencją 250 uczestników. Mimo mocno zniechęcających warunków pogodowych kilkunastoosobowy team Dragona również pojawił się na linii startu pod pomnikiem Jana Pawła II w Chodakowie. Nasz najmłodszy zawodnik miał 11 lat – dystans 4,7 km pokonał na równi ze starszymi kolegami. Część osób pobiła swój życiowy rekord, część pobiegła rekreacyjnie – jednak w Biegu Papieskim najważniejsze jest, by po prostu wziąć w nim udział i w ten sposób uczcić pamięć Papieża Polaka.

Za dwa tygodnie kolejny start Dragonów – tym razem w 29. Biegu Niepodległości w Warszawie, a tuż za nim 19 listopada kolejny, dalece ważniejszy – w Mistrzostwach Polski MMA. Nasi młodsi i starsi zawodnicy i zawodniczki już intensyfikują przygotowania do najważniejszego wydarzenia amatorskiego MMA w Polsce oraz poprzedzających go zawodów dla dzieci i młodzieży Young Dragons.

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy