Bieg Wisły 2014

Zdjęcia i foto: Bieg Wisły 2014 Biegi sochaczew

IV Bieg Wisły 2014r. 13.09.2014r
.
W sobotę 13 września 2014 roku odbyło się „Święto Wisły” w Warszawie. Z okazji tego święta, został zorganizowany bieg Wisły na dystansie ok. 10 KM, przez Urząd m.st. Warszawy, Komendy Stołecznej Policji oraz Centralny Wojskowy Klub Sportowy „Legia” Warszawa Sekcja Strzelecka.

Start biegu rozpoczął się w 517 km rzeki Wisły, miedzy Mostem Grota Roweckiego i Mostem Gdańskim. Meta natomiast znajdowała się na Plaży Saskiej Kępy przy Moście Łazienkowskim. Trasa biegu była bardzo urozmaicona: rozpoczynała się ścieżką rowerowo-biegową przy 517 km Wisły, następnie był podbieg na wał przeciwpowodziowy w kierunku północnym do Mostu Grota Roweckiego i powrót na ścieżką spacerową, następnie bieg pod Mostem Gdańskim, Śląsko-Dąbrowskim, pokonanie kanałku Portu Praskiego, bieg pod Mostem Świętokrzyskim, Średnicowym i Poniatowskiego na plażę w okolice Mostu Łazienkowskiego.

W biegu wzięło udział ok. 300 uczestników. Wśród nich też wzięły udział dwie reprezentantki Klubu KM Aktywni Sochaczew:

 Iwona Wituska
 Katarzyna Bulicz- Kacprzak

Główny cel biegu to: promowanie okolic rzeki Wisły, jako interesujących miejsc, gdzie warto spędzać wolny czas oraz integracja środowiska służb mundurowych z mieszkańcami Warszawy poprzez wydarzenie rekreacyjno-sportowe.

I.W

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy