BIEG CICHOCIEMNYCH

Zdjęcia i foto: BIEG CICHOCIEMNYCH Biegi sochaczew

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca zapraszamy serdecznie wszystkich sochaczewian na III Bieg Cichociemnych - bieg przełajowy poświęcony pamięci elicie polskiej dywersji z czasów II wojny światowej. Na godz. 11:00 zaplanowany jest start z placu Kościuszki - zapraszamy wszystkich do dopingowania uczestników, którzy przybędą do Sochaczewa z całej Polski, a zwłaszcza reprezentantów naszego miasta. W czasie, gdy biegacze zmagać się będą z pokonywaniem trasy i znajdujących się na niej przeszkód, na chętnych czekać będą dodatkowe atrakcje towarzyszące biegowi.

Na Podzamczu, gdzie umiejscowiona będzie meta III Biegu Cichociemnych, obejrzeć będzie można ekspozycje Muzeum Wojska Polskiego oraz Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, postrzelać z prawdziwego łuku. Niezapomnianych wrażeń dostarczy Grupa Rekonstrukcyjna Jednostki Wojskowej Komandosów, która zaprasza na dynamiczne pokazy na "szklanym domu", a dodatkowo zadbają o oprawę pirotechniczną na trasie biegu. Oprawę muzyczną zapewnią zaś sochaczewskie zespoły - wysłuchamy koncertu orkiestry dętej, swój występ obiecało również znane już w całej Polsce L'ombelico del Mondo, a także raperzy z grupy J.I.M.B.

Honorowym gościem Biegu będzie Cichociemny kpt. Aleksander Tarnawski „Upłaz”. 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w III Biegu Cichociemnych – fantastyczna zabawa, atmosfera sportowej rywalizacji i niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie www.biegcichociemnych.pl.


 ORGANIZATORZY:

UKS Dragon Fight Club, Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki ,Fundacja Edukacji dla Bezpieczeństwa, Fundacja Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, Boruta MC

BIEG WSPIERA: Jednostka Wojskowa GROM - Spadkobierca tradycji Cichociemnych Spadochroniarzy AK


 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy