Biegi Górskie w Falenicy - 2 odsłona

Zdjęcia i foto: Biegi Górskie w Falenicy - 2 odsłona Biegi sochaczew

10 stycznia Falenica gościła miłośników górskiego biegania. Do wyboru były trzy trasy 3 km, 6 km i 10 km. W Falenicy wystartowali zawodnicy KM Aktywni Sochaczew.

Na najkrótszej trasie 3 km w gronie 126 zawodników Tomasz Mikulski zajął 2 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Bieg na 6 km przyniósł nam  kolejne sukcesy. 3 miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Filip Raczkowski. Filip był tym samym pierwszy w kategorii M18.

21 dobiegł Jakub Kosk - 3 miejsce w kategorii M18. Na 33 pozycji bieg ukończył Adamkiewicz Michał - 1 miejsce w M20. Na 6 km wystartowało 106 zawodników.

Na falenickim crossie sprawdził się też Emanuel Zimny zajmując 51 miejsce w gronie 608 biegaczy. Dało mu to 14 miejsce w kategorii M30.