Zaloguj się do konta

Biegi Niepodległosci 2012” - Ekobieg. Zwycięstwo Krzysztofa Zakrzewskiego.

Klub Maratończyka Aktywni
2012-11-12
Biegi
10 listopada na warszawskim Targówku, odbyły się biegi z okazji Święta Narodowego. Na terenie Lasku Bródnowskiego rozegrane zostały zawody biegowe dla szerokiej grupy miłośników sportu i rekreacji, pasjonatów biegania w terenie.

Od wczesnych godzin rannych odbywały się kolejno biegi dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, ponadgimnazjalny, a nawet bieg skrzatów. Dla dorosłych przygotowany był marsz Nordic-Walking i bieg główny na 10 km(tj.3 okrążenia po ok. 3,35km).

Na bieg ten wybrała się trójka Aktywnych: Artur Kazimierski, Krzysztof Zakrzewski i Adrian Kowalski.

Ekobiegi maja na celu zwrócenie uwagi na problem segregacji śmieci, dlatego też aby wystartować w biegu należało „opłacić” wpisowe, wpisowe w postaci puszek aluminiowych.

Idea tego biegu przyciągnęła na start grupe 91 osób, która pokonywała w pewnych momentach mokre, grząskie i błotne scieżki Lasku Bródnowskiego.

W ciężkich warunkach najlepiej z trasą poradził sobie Krzysztof Zakrzewski kończąć bieg na pierwszym miejscu. Od samego startu kontrolował przebieg biegu nie pozwalając na odebranie sobie zwycięstwa. Pozostała dwójka biegaczy reprezentująca KM Aktywni Sochaczew, jest bardzo zadowolona ze swojego biegu i osiągniętych rezultatów. Oto ich wyniki:

1 Krzysztof Zakrzewski 37;47
7 Adrian Kowalski 41;11
32 Artur Kazimierski 48;08

Po biegu na uczestników czekał ciepły posiłek i ciepła herbata. Wsród wszystkich zawodników zostało przeprowadzone losowanie nagród rzeczowych, które przygotował organizator.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc