Bilet na Księżyc – 19 lipca w kinie plenerowym

Zdjęcia i foto: Bilet na Księżyc – 19 lipca w kinie plenerowym Rekreacja sochaczew

Najbliższa edycja kina letniego to film pt. Bilet na Księżyc. Ciepły obraz przyjaźni, pierwszych miłości i powrót do lat 60 – tych. Jacek Bromski przenosi widza w świat szalonych lat dzieci kwiatów, saturatorów oraz muzyki tranzystorowej. 

Historia opowiada młodzieńcze przygody Adama, który wraz z bratem Antkiem wyrusza w podróż nad morze. Wyprawa ma być swojego rodzaju przygotowaniem Adama do dorosłości. Jako absolwent szkoły dostaje on powołanie do wojska i ma ostatnie chwile na odkrywanie świata. Całość historii jest dość sielskim obrazem PRL. Rolę głównego bohatera gra Filip Pławiak. W filmie można będzie zobaczyć również Annę Przybylską jako Halinę oraz jej syna wcielającego się w tą samą rolę w filmie. Obraz wyróżnia się ciekawymi plenerami, które powstawały między innymi w Kazimierzu Dolnym, Warszawie, Krakowie, Rabce oraz nadmorskim Swinoujściu. Miłośnicy Królowego Mostu z pewnością odnajdą się w tej atmosferze. 

Sochaczewskie Kino Plenerowe zaprasza w najbliższy czwartek 19 lipca o 21.30. Scena na plaży miejskiej. Do dyspozycji publiczności będą leżaki.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy