Bili i niszczyli, teraz odpowiedzą przed sądem

Zdjęcia i foto: Bili i niszczyli, teraz odpowiedzą przed sądem Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Zarzut pobicia, uszkodzenia mienia usłyszą czterej mieszkańcy powiatu sochaczewskiego, którzy siłowo próbowali rozwiązywać konflikty. Dwóch z nich dodatkowo odpowie za naruszenie miru domowego. Sprawcy są w wieku od 19 do 41 lat. Już wcześniej wchodzili w konflikt z prawem.

 

W piątek ( 8 lipca) czterej mieszkańcy powiatu sochaczewskiego pojechało do Helenki, ponieważ jeden z nich miał konflikt z mieszkańcem tej miejscowości. Dwóch ze sprawców weszło na posesję mężczyzny i zaczęło dobijać się do drzwi jego domu.

Nie udało im się dostać do środka, więc wyruszyli do Łasic rozwiązać kolejny konflikt. Agresorzy napadli na dwóch mieszkańców gminy Brochów, których pobili używając do tego między innymi metalowej rurki. Uszkodzony został również pojazd należący do jednego z napadniętych.

Sochaczewscy policjanci, dzień po zdarzeniu zatrzymali dwóch ze sprawców. Trzeci mężczyzna zgłosił się do Posterunku Policji w Młodzieszynie sam. Tożsamość czwartego mężczyzny jest znana funkcjonariuszom, więc jego zatrzymanie jest kwestią czasu.

Trzej agresorzy usłyszeli już zarzut pobicia. Zarzuty zostaną rozszerzone również o uszkodzenie mienia. Dodatkowo, dwóch z czwórki mężczyzn odpowie za naruszenie miru domowego. Za popełnione przestępstwa mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy