Bimber Poland i Dell Arte w Q!

Zdjęcia i foto: Bimber Poland i Dell Arte w Q! Koncerty i muzyka sochaczew

Niezmiernie miło nam poinformować, że po raz kolejny za zasługą Pełnej Qlturki odwiedzi nas zespół, który w Sochaczewie jeszcze nie grał, choć część jego muzyków już u nas była.

Mowa o Bimber Poland, kapeli która składa się z doskonale znanych muzyków, współtworzących zespół który w całej Polsce dał się już poznać szerszej publiczności jako wyśmienity w tym co robi. Teraz pora na Sochaczew!

Oczywiście tego samego wieczoru zagra ekipa Dell Arte, dobrze znana lokalnej publiczności. Ich popularność zatacza coraz większe kręgi, ponieważ do swojego fenomenu muzycznego nie muszą długo przekonywać.

Obowiązkowość Obecnościowa!

Kiedy?

15 marca (niedziela) , start godzina 18.00

Gdzie?

Pełna Qlturka, Sochaczew Żeromskiego 8

Ile?

Wjazd tylko „piętnastaka” (15 zł)

See U there!

 

BIMBER POLAND

Zespół BIMBER POLAND powstał w 2006r. Założycielem zespołu jest gitarzysta, kompozytor i autor tekstów Krzysztof Zawadka. Przez wiele lat związany z zespołem Oddział Zamknięty, współpracował z wieloma wybitnymi artystami polskiej sceny rockowej: John Porter Band, Daab, Chłopcy z Placu Broni, KAYAH, T.Love.

W 2007r. zespół wydał płytę o nazwie „FERMENTACJE”. Wydawcą płyty była „Fonografika”, a w pierwszym składzie zespołu znaleźli się: Piotr „Posejdon” Pawłowski - perkusja (ex Closterkeller), Marek „Bruno” Chrzanowski – bas (ex Wilki) i Darek Boratyn – śpiew. Muzyka zespołu utrzymana w charakterze porywającego „punk and rolla” była doskonale przyjmowana przez publiczność. Do końca 2010r. zespół regularnie koncertował, biorąc udział w trasach „Punky Reggae Party” oraz plenerowych koncertach z Radiem Białystok i RDC. Piosenki „Szukałem ciebie” i „Kto żył, kto umierał” do których zespół nakręcił teledyski zagościły na wielu radiowych przebojów. Kłopoty personalne zmusiły zespół do zawieszenia działalności w 2011r.

Pod koniec 2014r. pojawiły się perspektywy kontynuowania współpracy. Do podstawowego składu dołączyli dwaj doświadczeni muzycy: gitarzysta Maciek Gortatewicz (Zła Obsesja, Sex Bomba) i basista Gerard Chodyra (The Bill). W tak wzmocnionym składzie zespół zaczął pracę nad nowym materiałem rozpoczynając jednocześnie aktywność koncertową.

W zespole występują:

- Darek Boratyn – voc., git

- Krzysztof Zawadka – git., voc

- Maciek Gortatewicz – git, voc

- Gerard „Gere” Chodyra - bas

- Piotr „ Posejdon” Pawłowski – drums

 

DELL ARTE

Dell Arte to połączone brzmienie skrzypiec elektrycznych z mocnym uderzeniem gitary oraz sekcji rytmicznej, akordeonu i brzmień elektronicznych. Nasza muzyka to mieszanka różnych stylów, oprócz rocka także reggae, funky czy folk. Aktualnie, tworząc naszą muzykę nie ograniczamy się pod żadnym względem. Zespół działa od 2010 roku. Na wiosnę br. planujemy wydanie debiutanckiej płyty.

W zespole występują:

Tomek Bąbała - vocal/accordion

Diana Lewandowska - violin,

Filip Jędrzejewski - guitar,

Marcin Goszczyński - bass,

Maciek Fornalski – drums

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy