Biznesplan dla licealistów

Jeśli w przyszłości planujesz otworzyć swoją działalność, już dziś możesz sprawdzić, czy pomysł na interes jest opłacalny. Biznes plan to klucz, który pomoże otworzyć drzwi do sukcesu już w młodym wieku. OLYMPUS Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego z Warszawy zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie Biznes – Twój Plan. Konkurs polega na stworzeniu ciekawego, innowacyjnego pomysłu na biznes. Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs podzielony jest na dwa etapy: I etap (wojewódzki) oraz II etap (ogólnopolski).
Biznesplan jest świetnym sprawdzianem wiedzy. W napisaniu biznesplanu uczniom pomoże przewodnik, który wyjaśni, czym jest biznesplan oraz jak go stworzyć. Uczniowie mogą także zasięgnąć konsultacji on-line u eksperta, który odpowie na pytania dotyczące pisania biznesplanów (dyżur od poniedziałku do piątku).
Nagrodą główną w konkursie jest indeks na studia licencjackie w Szkole Wyższej OLYMPUS w Warszawie lub w Wydziale Zamiejscowym OSW w Stalowej Woli. Dodatkowo przewidziane są cenne nagrody rzeczowe dla finalistów konkursu. Patronat medialny nad konkursem objął m.in. tygodnik „Echo Powiatu”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 lutego 2009 roku. Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin Konkursu znajduje się na internetowej stronie szkoły: www.olympus.edu.pl. W tym roku odbywa się już II edycja konkursu Biznes – Twój Plan.

D.G.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy